2 C
Nitra
utorok, 28 marca, 2023

Kleštinec nekompromisne: To fakt ešte stále čakáme, že naše práva a slobodu prejavu nám príde niekto vybojovať…!? HANBA NÁM VŠETKÝM!

Nad súčasnou situáciou na Slovensku mnohí zo zúfalstva už len mávnu rukou. Zdražovanie všetkého, niektorých komodít doslova závratne, má za dôsledok pokles životnej úrovne, ba dnes je už jasné, že bude ešte horšie.

Pri otázke „Ako sa máš?“ viacerí len mávnu rukou a odpovedia: „Dobre už bolo!“ A veruže majú pravdu, pretože ak si niekto myslel, že to zlé máme už za sebou veľmi sa zmýlil. Ceny všetkého stúpajú doslova závratnou rýchlosťou a vláda nerobí prakticky nič aby ľuďom pomohla. Kritiky sa jej preto dostáva z každej strany. Veľmi originálne, zato pravdivo, to v statuse vyjadril vedúci odboru kultúry a športu Úradu Nitrianskeho samosprávneho kraja Ľubomír Kleštinec.

Kleštinec nekompromisne: To fakt ešte stále čakáme, že naše práva a slobodu prejavu nám príde niekto vybojovať...!? HANBA NÁM VŠETKÝM!
Vedúci odboru kultúry a športu Úradu Nitrianskeho samosprávneho kraja Ľubomír Kleštinec to povedal viac ako jasne: „To fakt stále čakáme že naše práva a slobodu prejavu nám príde niekto vybojovať?“ Zdroj: FB / Ľubomír Kleštinec

Stádo pritakávajúcich oviec trvá už 32 rokov

„Kto má gule a kope za svoj ľud, národ mu to vráti! Viď voľby v Maďarsku a Srbsku, kde sa politici neboja veci nazvať pravým menom. Kde klamár zostane klamárom a zradca národa zradcom…,“ konštatuje hneď v úvode Kleštinec, podľa ktorého sa však na Slovensku sa také nenosí. Prečo? „Lebo neveríme tomu kto pre nás tvrdo pracuje, ale veríme medovým motúzom ťahaným popod nos ktoré nikto nevidel a ani neuvidí, falošným sľubom klamárov…,“ pridáva. „A výsledok? Prepad životnej úrovne pod rovníkovú Afriku. Už dva roky nás, stádo pritakávajúcich hlúpych OVIEC vedie nie bača s valachmi, ale čvarga zapredancov a zradcov Slovenska!“ píše riadne tvrdo Ľubomír Kleštinec

Kleštinec nekompromisne: To fakt ešte stále čakáme, že naše práva a slobodu prejavu nám príde niekto vybojovať...!? HANBA NÁM VŠETKÝM!

A vedúci odboru kultúry a športu Úradu Nitrianskeho samosprávneho kraja na samý záver nekompromisne dodáva: „To fakt ešte stále čakáme že naše práva a slobodu prejavu nám príde niekto vybojovať…!? HANBA NÁM VŠETKÝM!“ A Slováci s ním súhlasia. „„Presne Ľubko len si zabudol pripísať, že to stádo pritakávajúcich oviec trvá už 32 rokov nezabúdaj na to,“ odkazuje Vladimír Kompas. „Orbán to dokázal, vedie 10 miliónovú prevažne agrárnu krajinu a úspešne. Nech mu to ešte dlho vydrží, palec hore,“ pridal Juraj Uhrík.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články