3.1 C
Nitra
sobota, 28 januára, 2023

Kandidát na primátora Nitry Erik BLAŠKO: Zmena prichádza zdola a je čas začať konať

V roku 2013, kedy sa Erik Blaško vrátil z Anglicka a videl, že sa na Slovensku nič nezmenilo, začal sa aktívne zúčastňovať protestov v Bratislave, kde sa zoznámil s ďalšími ľuďmi, ktorým záleží na osude Slovenska.

Pravidelne sa stretávali a pripravovali protesty proti svojvôle vlády. Bol pri zrode Infovojny, kde zoznámil Adriana s Norbertom. Spolupracoval s Ing. Ivetou Michalíkovou a ďalšími po celom Slovensku. Snažil sa celé tie roky spájať ľudí.

Kandidát na primátora Nitry Erik BLAŠKO: Zmena prichádza zdola a je čas začať konať
Erik Blaško

Zúčastňoval sa autoštrajkov a mnohých ďalších akcií. Má zmysel pre spravodlivosť a je proti akejkoľvek šikane zo strany vlády. Je zároveň členom Archa Nitra, kde bojoval proti testovaniu a prípadnému očkovaniu našich detí. Je spoluautorom videa na Výzvu občanom, aby chránili svoje deti.

Spolupracoval aj na protestoch v Nitre, za ktoré mu stále regionálny úrad v Nitre posiela pokuty.

V dnešných dňoch prijal pozvanie do strany Národná koalícia, kde sa stretávajú aktivisti z celého Slovenska, aby kandidoval v komunálnych voľbách na primátora Nitry, a tak z tejto pozície ochránil obyvateľov, a hlavne naše deti, proti pokusom našej vlády experimentovať na našich deťoch.

Má plány, ako zmierniť dopady konania vlády a extrémne zdražovanie. Jeho krédo je: Nestačí ľuďom dávať zábavu. Treba ich pripraviť konať a zabezpečiť svoje rodiny. Pripravuje pravidelný garážový výpredaj, aby si ľudia trochu privyrobili. Je za potravinovú bezpečnosť Slovenska a je silne proti diktátu Bruselu.

Podporuje farmárov, a tým zvýšenie pracovných miest. Zdravé potraviny na našich stoloch. Obnovenie ČS normy. Uprednostniť výlučne Nitrianskych podnikateľov, aby sa podporili práve domáci podnikatelia. Zastaviť zadlžovanie mesta a oživiť pešiu zónu a vôbec celé mesto. Ochrániť majetok mesta pred lacným rozpredávaním a šafárením majetku občanov. Ochrana súkromného majetku, pôdy, vody. Zjednodušiť úkony na úradoch. Má pripravený tím ľudí, ktorí vedia ako. Rád by pomohol sociálne slabším a hlavne matkám samoživiteľkám s prípadným ubytovaním, či príspevkami na prežitie. Spolupracuje s významnými právnikmi, ktorí si ešte ctia právo a Ústavu SR.

Je pripravený byť zamestnancom, nie pánom vyvoleným. Otvorený ľudí počúvať, riešiť ich problémy a pravidelne sa s nimi stretávať. Je to jednoduchý človek, ktorý to vníma ako každý bežný občan a rád by niečo konečne zmenil pre dobro každého z nás.

Zmena prichádza zdola a je čas začať konať. Stále si kladie otázku, kde boli ľudia z mestského zastupiteľstva dva roky, keď sa tu konalo na ľuďoch bezprávie. Nik z nich verejne nevystúpil, až teraz pred voľbami sa chcú zase len zapáčiť?

(AlP)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články