13.7 C
Nitra
štvrtok, 29 septembra, 2022

Kanaďania povstali a vstúpili do najväčšieho protestu proti koronafašizmu v histórii. K 50-tisíc kamiónom sa pridalo ďalších 1,4 milióna ľudí! (VIDEÁ)

Odpor voči všetkému čo je spájané s opatreniami proti COVID-19 rastie po celom svete. Ľudia sa búria, pretože už toho majú dosť. Obmedzenia im ničia životy viac ako samotný vírus, ktorý ale zdravotníci namiesto včasnej liečby iba „strašia“ experimentálnymi vakcínami.

Nezmyselné covid pasy, neúčinné experimentálne vakcíny, rúška, lockdowny a všeličo možné súvisiace s akože bojom proti COVID-19 už ľudí privádzajú do zúfalstva. Vlády sa voči mnohým svojím občanom správajú ako fašisti, pričom ich navyše nezmyselne rozdeľujú a doslova terorizujú. Niet divu, že ľudia už toho majú dosť a mohutne sa búria. Martin Bago v statuse ponúka videá z najväčšieho protestu, aký kedy v Kanade bol, ktorý sa týka, prirodzene – koronafašizmu. Zatlieskajte Freedom Convoy 2022!

Je to len obyčajná diskriminácia a segregácia ľudí na základe klamstiev!

„Kanada povstala proti koronafašizmu! V Kanade prebieha jedna z najväčších demonštrácií proti koronafašizmu, diskriminácii, segregácii a povinnému očkovaniu na svete!“ píše v úvode statusu Bago, podľa ktorého v Kanade ľudia berú situáciu do vlastných rúk a v týchto dňoch tam prebieha jedna z najväčších protestných akcií v dejinách.

„Aktuálne je na kanadských cestách a diaľniciach cca 50 000 kamiónov, ktorí to majú namierené do parlamentu v hlavnom meste Ottawe. K protestu sa pripája ďalších okolo 1,4 milióna ľudí! Kolóna vozidiel má už viac ako 70 kilometrov!“ oznamuje verejnosti Bago a dodáva, že vodiči a protestujúci majú po príchode v pláne v Ottawe zostať až do doby, pokiaľ kanadský premiér Justin Trudeau neodstúpi, alebo pokiaľ im vláda nevráti práva a slobodu a nezruší absurdné covidopatrenia.

„Kanaďania totiž už v uliciach protestujú dlho, no všetko to nahromadené napätie v spoločnosti vyvrcholilo asi pred dvomi týždňami, keď do platnosti vstúpili opatrenia, ktoré od nezaočkovaných v prípade prekročenia hraníc požadujú 14 dňovú karanténu a neustále testovanie. A to je samozrejme neprijateľné pre „krajinu kamionistov“, kde najväčšiu časť obchodu tvorí cezhraničný obchod s USA. A je to samozrejme len obyčajná diskriminácia a segregácia ľudí na základe nepodložených a pri omicrone až nezmyselných tvrdení a klamstiev!“ prízvukuje Bago.

Obrovský PROTEST proti opatreniam v BRUSELI (video)

Príde k obnove právneho štátu a ako sa vraví, na každú sviňu sa už voda varí

A to už milióny ľudí naštvalo do nepríčetnosti a rozhodli sa povstať a prinútiť vládu, aby zmenila svoj fašistický kurz, čo urobilo z Kanady krajinu, kde prebieha jedna z najväčších protestných megaakcií proti koronafašizmu, covidopatreniam a povinnému očkovaniu na svete! A v celej kanadskej histórii. „Konvoj cca 50 000 kamiónov majúci viac ako 70 km sa stále zväčšuje, ľudia vodičov povzbudzujú, podávajú im občerstvenie a vyzývajú všetkých na pripojenie sa k akcii. Kolóny smerujú do kanadskej metropoly z celej krajiny, dokonca sa k nim pridávajú aj vozidlá z USA,“ prezrádza Bago.

„A viete, čo na margo tohto megaprotestu resp. povstania Kanaďanov povedal liberálny kanadský premiér Trudeau? Že ide o malý okrajový konvoj nákladných vozidiel, ktorý nereprezentuje názory Kanaďanov a tí, ktorí ho organizujú, zastávajú neprijateľné názory,“ píše ďalej Bago.

„Takže milióny Kanaďanov, ktorí neustále bojujú za svoje práva a svoje slobody a chcú len normálne žiť nereprezentujú väčšinové názory, rozumej názory jeho zapredanej vlády. Toto je pekný príklad súčasného prehnitého liberálneho Západu, ktorému vládnu zapredaní kolaboranti vykonávajuci len vôľu a plány svojich donorov a pánov z nadnárodnej oligarchie snažiacich sa o pretvorenie súčasnej spoločnosti a zavedenie novej digitálnej totality! Niečo na spôsob slovenských liberálnych fašistov,“ konštatuje Bago, podľa ktorého je to ale všetko len do času.

„Príde k obnove právneho štátu a ako sa vraví, na každú sviňu sa už voda varí. A v dnešnej Kanade to platí raz tak…,“ dodáva Bago a ľudí žiada, aby posunuli tieto informácie ďalej. „Nech ľudia vidia, ako sa národy búria proti liberálnym koronafašistom a čo sa reálne deje vo svete! A nie tu znôška cenzorov a primitívov vykresľuje súčasný totalitný marazmus ako jediné možné riešenie…,“ končí svoj status Martin Bago. Vo videách je vidieť, že Kanaďania sú na nohách a ich hnev proti svojej koronafašistickej vláde je naozaj veľký.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články