6.5 C
Nitra
pondelok, 5 decembra, 2022

K ďalšej veľkej tragédii nebolo ďaleko. Z týchto záberov až mrazí (VIDEO)

Slovenskom otriasla strašná dopravná nehoda, ktorá sa stala v Bratislave v nedeľu po 22.00 hod, a pri ktorej zahynuli priamo na mieste štyria mladí ľudia. Smutný podtón tejto tragédie bol opitý vodič, ktorý šiel navyše doslova šialenou rýchlosťou. Veľa však nechýbalo aby sa niečo podobné, ako ukazuje video, odohralo aj v Hrkovciach v levickom okrese.

Tragédiu v Bratislave spôsobil opitý vodič, ktorý má byť generálny sekretár Deaflympijského výboru Slovenska Dušan Dědeček. Policajti mu krátko po nehode namerali viac ako 1,6 promile alkoholu. V aute s ním navyše sedel podobne opitý jeho syn. Výsledok jeho zbesilej jazdy boli štyria na mieste mŕtvi mladí ľudia, pričom o pár hodín neskôr zomrela v nemocnici ďalšia obeť, 21-ročná študentka. Polícia SR zverejnila iba o niekoľko hodín neskôr na sociálnej sieti ďalšie hrozivé zábery, pri ktorých auto doslova zrámovalo autobusovú zastávku.

Hrozivé okamžiky sa stali v pondelok v obci Hrkovce, kde havarovalo auto zn. Mazda po tom, čo jeho poľský vodič zaspal za volantom. „Na zastávke sa v tej chvíli našťastie nikto nenachádzal, zranenia neutrpel ani vodič,“ napísala na sociálnej sieti polícia, podľa ktorej bolo obrovským šťastím aj to, že práve v tej chvíli nešlo oproti žiadne vozidlo. Mazda sa totiž na autobusovú zastávku rútila cez protismer. Udalosť vyšetruje Okresné riaditeľstvo PZ v Leviciach.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články