19.2 C
Nitra
pondelok, 8 augusta, 2022

Ide o prachy, nie o zdravie, prízvukuje právnik Weis. Koľko vakcín ste ochotní si dať? (VIDEO)

Nie biznis storočia, ale tisícročia. Ba možno aj doterajšej histórie ľudstva. Neviete o čom je reč? Nuž o vakcínach proti koronavírusu. Už teraz ich výrobcovia avizujú, že budú treba ďalšie a ďalšie dávky na to, aby sa akože zastavilo umieranie ľudstva.

Ide o prachy, nie o zdravie, prízvukuje právnik Weis. Koľko vakcín ste ochotní si dať? (VIDEO)

A pritom všetko začalo tak nevinne. Dáte si jednu, maximálne dve dávky vakcíny, ktoré vás proti koronavírusu ochránia, a vy už neskončíte vo vážnom stave v nemocnici a neumriete. Pamätáte sa? A čo je dnes z toho? Už je potrebná i tretia dávka, dokonca sa už hovorí i o štvrtej, pričom plne zaočkovaní končia v nemocnici vo vážnom stave, ba aj umierajú. A všetci zaočkovaní sa musia pripraviť na ďalšie dávky, pretože je tu nová mutácia – Omikron. Po nej určite príde iná, po nej ďalšia a ďalšia, takže ľudia sa budú stále musieť očkovať aby boli v „bezpečí“. Hlavu nad tým všetkým krúti v blogu aj uznávaný právnik Peter Weis.

Dávka za dávkou je bohužiaľ zjavne spôsobená stratou pamäte u ľudí

A je to tu. Ešte ani rok neprešiel od začiatku masového očkovania proti COVID-19 a už tu máme jednu firmu, ktorá nás pripravuje na tri dávky vakcíny proti ďalšiemu variantu. Ešte stále chcete veriť, že sa to niekedy skončí? Úplne jasne to povedal generálny riaditeľ spoločnosti BioNTech Uğur Şahin, nemecký onkológ a podnikateľ, ktorý pomohol vyvinúť jednu z hlavných vakcín proti COVID-19: „Dôležité boli teraz prichádzajúce dáta k Omikron variantu. Je jasné, že naša vakcína proti Omikron variantu, by mala byť trojdávková vakcína.“ Tak už vám to je jasné, milí „odborníci“ a vakcionátori? Tak ľahko sa očkovania proti koronavírusu nezbavíme, lebo však tu nejde o zdravie, ale v prvom rade o biznis a prachy. A veľmi dobre to vie aj uznávaný právnik Peter Weis, ktorý sa stavia na stranu tých, ktorí sú proti očkovaniu zdravých ľudí.

https://rumble.com/embed/vnuo8d/?pub=4

„Tri? Čoskoro to bude 6 dávok. Myslíte, že jeden Janssen Vám situáciu vyriešil? Ale kdeže, sledujte toto: Poďme počítať: 1 alebo 2 základné dávky, posilňovacia dávka a tretia na omikron. Spolu 5 alebo 6. Niekedy v marci by mohla byť „vakcína“ pripravená. Že treba štvrtú pravdepodobne ešte pred uplynutím roka od tretej stihol avizovať CEO Pfizeru v rozhovore pre CNBC. Ako inak, dôvodom je omikron,“ píše v úvode svojho blogu Weis, ktorý sa tiež vracia o pár mesiacov dozadu. „Klamali nás iba raz. Hromadné testovanie bude iba raz. Pamätáte si? Dávka za dávkou je bohužiaľ zjavne spôsobená stratou dlhodobej pamäte u ľudí (niekedy však aj krátkodobej). Treba veriť, že „precitnutie“ do reality dokáže prísť aj pred šiestou,“ konštatuje právnik.

O zdravie tu nikdy nešlo, nejde a nepôjde. Ide o prachy! tvrdí rázne a šokujúco právnik Weis

WHO „nepochopiteľne“ odporúča miešanie vektorových a mRNA vakcín

„No a keď sme pri viere, treba pochopiť, ako diskriminačne vníma druhý breh neočkovaných (čo je bohužiaľ smutné). Jeden z dvoch významných vládnych odborníkov v relácii Pod lampou 1.12. povedal, parafrázujem: Nedať sa zaočkovať je otázkou viery. Nejde vraj o vedu. Súhlasíme, nejde o tú vedu, ktorú pretláčajú oni. Veda je objektívne totiž výsledkom stretu názorov, a tomu sa bránia. Inak by šli napríklad do Hovorme spolu. Neprišli,“ píše ďalej Weis, podľa ktorého ale nejde o ich vedu. „Iná veda totiž neexistuje. O inej vede sa nediskutuje. Pretože vo vede, ktorá je stretom dvoch rozdielnych názorov, nejde o prachy,“ pridáva právnik. A aby toho podľa neho nebolo málo, WHO od 7.12. odporúča miešanie vakcín. Vektorových a mRNA. „Dôvod? Mimo logického pochopenia. Lepšia tvorba protilátok. No posúďte sami,“ konštatuje právnik a prikladá aj link (TU). „Ide o prachy. Nie o zdravie,“ prízvukuje Weis.

Vakcína je v tejto dobe ako aspirín na hemoroidy, šokuje právnik Peter Weis

„Tieto vety neboli podrobené fact checku. Prečo? Lebo je to tak. A keďže AFP a FB stránka PZ SR Hoaxy a podvody chce, aby sme sa im venovali, budeme sa. Radi. Nebude sa im to páčiť… my totiž hodené rukavice dvíhame. Svojím záujmom otvoria oči mnohým ľuďom vo vlastnom košiari. Niet pre nich cesty späť…,“ odkazuje právnik, podľa ktorého proti Overtonovi existuje jedna veľká zbraň. „Volá sa zrkadlo. Už čoskoro. Vrátime sa aj k plánu obnovy vo všetkých jeho aspektoch i k subjektom hospodárskej mobilizácie. Veď nejde o prachy…,“ píše právnik, ktorý na záver dodáva aj jeden podporný argument, prečo má pravdu on a jemu podobní. A to priamo od nášho predsedu vlády. „Kto má pomôcť zdravotníctvu, lebo došli peniaze? Podnikatelia. Finančne alebo inak… Áno, tí, ktorých predtým zatvorili a buď neodškodnili vôbec, alebo z malej časti a neskoro. Ešte aj ten nešťastný Plán obnovy je tam spomenutý. Zaujímavé. Nejde o prachy…,…alebo je všetko inak?“ končí svoj zaujímavý blog právnik Peter Weis.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články