2.4 C
Nitra
streda, 1 decembra, 2021

Hnus! To, čo spravili dvaja policajti invalidnému dôchodcovi bez rúška je úplne zvrátené (šokujúce VIDEO)

Tak toto je absolútna šikana. A navyše dvomi policajtami na invalidnej osobe. Dôchodcovi. Nad tým, čo urobili muži zákona s dôchodcom, ktorý nemal rúško, zostáva rozum stáť. Za toto si nič iné ako prísny trest nezaslúžia.

Hnus! To, čo spravili dvaja policajti invalidnému dôchodcovi bez rúška je úplne zvrátené (šokujúce VIDEO)

Nie poľutovaniahodný incident, ale doslova grc v podaní mužov zákona sa stal v Prievidzi. Na sociálnej sieti zverejnil video zo „zásahu“ dvoch policajtov Ľuboš Volko, suspendovaný kňaz, ktorý sa zaoberá šikanovaním občanov. Prirodzene, v statuse sa „ozvala“ aj polícia, ktorá to všetko „vysvetľuje“ a vinu, „úplne nečakane“ hádže na „nespratného“ dôchodcu!

Autor videa manipuluje s faktami a jeho jediným cieľom je vyvolávanie emócií

„Ich revírom sú sociálne siete. Ich výklad zákonov je nulitný. Ich životný boj nie je ohraničený rúškom ani respirátorom. Sú v nasadení vo dne v noci. Bojovníci, ktorí nechcú ukázať občiansky preukaz. Užívateľský profil Alesio Reisel zverejnil na Facebooku video zo služobného zákroku voči osobe, ktorá doslova vyhľadáva policajné hliadky, dôkazom sú aj videá na Facebooku z minulých dní. V tomto prípade však autor videa manipuluje s faktami a jeho jediným cieľom je vyvolávanie emócií,“ nepochopiteľne sa bráni polícia na svojom profile Hoaxy a podvody.

https://www.nitranoviny.sk/vzpurneho-poslanca-ktory-si-odmietol-dat-rusko-odviedla-policia-zo-zastupitelstva-von-video/

„Hliadka polície v Prievidzi bola na základe oznámenia vyslaná na Okresný úrad, kde sa mala nachádzať osoba, ktorá si mala odmietnuť prekryť horné dýchacie cesty a tiež mala odmietnuť opustiť budovu. Policajti opakovane vyzvali túto osobu, aby si prekryla horné dýchacie cesty a po márnej výzve osobu vyzvali v zmysle zákona na preukázanie totožnosti. Pretože osoba nevedela hodnoverne preukázať svoju totožnosť, bola v zmysle zákona predvedená na Obvodné oddelenie PZ. Keďže osoba kládla odpor, policajti použili v zmysle zákona donucovacie prostriedky,“ vysvetľuje v statuse dôvod zásahu polícia.

https://www.nitranoviny.sk/neuverite-antiruskovy-protest-v-nitrianskych-potravinach-video/

Šokujúca reakcia polície a trestné oznámenie na nekompromisných mužov zákona

Doslova neuveriteľne však vyznieva jej konštatovanie, že „ZA VŠETKO SI MÔŽE SÁM“. A to vraj preto, že z videa je dokonca zrejmé, že muž sa neustále správal arogantne, zvyšoval hlas a miestami odmietal spolupracovať s policajtmi. Rovnako ignoroval povinnosť prekrytia horných dýchacích ciest. „Podľa opisu udalosti si za všetko môže tento muž sám. Absolútne zbytočne si skomplikoval svoj deň. Od začiatku sa správal arogantne a nemal záujem s policajtmi komunikovať. Vyjadroval sa v zmysle, že pre neho žiadne pravidlá neplatia a nech mu ukážu zákon. Policajti denne vykonávajú tisíce kontrol, pričom takéto arogantné správanie je výnimočné. Občania sú v drvivej väčšine prípadov chápaví a bez akýchkoľvek problémov s hliadkami slušne komunikujú,“ píše v statuse ďalej polícia, pričom klame až sa práši, pretože videí, kde sa ľudia odmietajú podrobiť policajnej „rúškovej šikane“ je viac ako dosť.

https://www.nitranoviny.sk/harabin-sa-tesi-za-nenosenie-ruska-nema-problem-on-ale-zasahujuci-policajti/

Prirodzene, v samom závere si „polícia“ prihriala polievočku, lebo vraj – Už viackrát sme na našej stránke vyvrátili dezinformácie o údajnej neplatnosti vyhlášok Úradu verejného zdravotníctva. V právnom štáte platí prezumpcia správnosti rozhodnutí orgánov verejnej moci. Vyhlášky teda platia ak súd nerozhodne inak bez ohľadu na subjektívne pocity „hrdinov bez rúška“.

https://www.nitranoviny.sk/desive-rozpravania-lekarov-toto-nam-o-vakcinach-na-covid-19-radsej-nikto-nepovie-sokujuce-video/

„Hrdinský a záslužný“ čin policajtov ale nezostal bez odozvy. Antirúškovec Štefan Harabin totiž na nich podal trestné oznámenie. A to priamo generálnemu prokurátorovi Marošovi Žilinkovi. „Podávam touto cestou trestné oznámenie na dvoch brutálnych grázlov v radoch prievidzskej polície minimálne za trestné činy zneužívania právomoci verejného činiteľa, nátlaku, apartheidu a diskriminácie skupiny osôb, obmedzovania osobnej slobody a ublíženia na zdraví spáchaných na bezbrannom invalidovi.Okrem výsluchov poškodeného a prítomného svedka na akcii, máte k dispozícii aj jeden z nespochybniteľných dôkazov, ktorým je video z celého fašistického zákroku. Pripájam ho cez príslušný link. Na objasnenie tejto trestnej činnosti nepotrebujete výpoveď ani jedného kajúcnika,“ napísal exminister spravodlivosti a expredseda Najvyššieho súdu generálnemu prokurátorovi.

Jozef Uhlárik

Prečítajte si tiež

Najnovšie články