-8.9 C
Nitra
pondelok, 6 februára, 2023

Heger, Sulík, Matovič: Riešte už konečne zdražovanie, národ vás má…

Heger, Sulík, Matovič, riešte zdražovanie na Slovensku a už nás neotravujte vašimi hádkami, lebo národ vás má už plné zuby, vyzval politikov smerák Erik Kaliňák.

A zdá sa, že to myslel vážne, pretože pokračoval v plnom nasadení.

„Halooo páni, Heger, Matovič, Sulík. Pozrite sa, čo nútite robiť Slovákov, aby prežili. Týždeň tu vediete medzi sebou svätú vojnu o tom, čo urobíte alebo neurobíte v roku 2023. Úprimne, to fakt nikoho netrápi!

Maďari rušia pre zahraničných vodičov lacné PHM. Nahnevaní Slováci zúria!

Dnes všetci platíme za pohonné hmoty, olej, zeleninu či obyčajný chlieb až o 30 percent viac a keď vidím Hegera, ako mi včera na tlačovke rozpráva o pláne obnovy Ukrajiny, tak ma berú nervy. Už potrebujem počuť plán záchrany Slovenska.

Pretože to, čo sa za mnou deje, to nie sú Ukrajinci utekajúci pred vojnou, ale Slováci vyhnaní neschopnosťou vlastnej vlády do Maďarska v snahe zabezpečiť si základné životné potreby. Už to bolo pre Slovákov ponižujúce, že v snahe pomôcť si, cestovali cez hranice za lacnejším benzínom a potravinami.

Heger, Sulík, Matovič: Riešte už konečne zdražovanie, národ vás má...

Ale správa zo včera, že práve kvôli Slovákom budú môcť od dnes v Maďarsku tankovať už len Maďari, je medzinárodné poníženie a dehonestácia slovenského národa. To, že včera po zverejnení tejto informácie, zobrali Slováci doslova útokom maďarské pumpy, aby ešte naposledy ušetrili, potvrdzuje, že hanba už ide bokom a Slováci sú finančne zahnaní do kúta.

Vojna poslancov: Miroslav Kollár nazval Kéryho Putinovým trollom a chcel ho odvolať z funkcie. Dopadlo to zaujímavo

Heger, Sulík, Matovič, ak toto, čo vidíte za mnou s vami nepohne, neprestanete sa hádať o nejakých krúžkoch a neprinesiete okamžite riešenie, ktoré umožní sa Slovákom aspoň nadýchnuť v týchto ťažkých časoch, tak ste pre mňa cynickí sadisti, ktorí si od národa koledujú o ďaleko horšie reakcie, ako škaredé komentáre na facebooku.

Vyzývam vás, okamžite si sadnite za stôl a schváľte zastropovanie cien, zníženie DPH alebo finančné kompenzácie, je mi to jedno, len už niečo preboha urobte, pretože toto je vaša robota, za ktorú vás platia Slováci!“

YouTube video

(ts)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články