8.7 C
Nitra
nedeľa, 4 decembra, 2022

Heger expert na vodku, Kollár expert na podvody, Sulík expert na predaj cudzieho majetku atď… Sabaka tytul a skutoční experti sú perzekvovaní…

Situácia okolo koronavírusu sa zamotáva. Kým niektoré krajiny, vrátane tej našej, považujú jeho variant Omikron za veľké nebezpečenstvo, iné ho až tak vážne neberú. Politici na Slovensku však idú svoje a v zastrašovaní nepoľavujú.

Niektorí slovenskí politici sa celkom zbláznili a buď svoje strašenie vystupňujú, alebo za akože šírenie hoaxov chcú ľudí zatvárať do väzenia. A navyše chcú, aby si ľudia, ktorí sa nedajú zaočkoveť experimentálnymi vakcínami a dostanú COVID-19, hradili v prípade ich pobytu v nemocnici liečbu sami. Tieto priam zvrátené myšlienky rozdelili spoločnosť a postavili ľudí proti sebe. Predseda Život Národná strana a nezaradený poslanec Tomáš Taraba v statusoch poukazuje nielen slová našich „odborníkov“ a niektorých politikov, ale aj na to, k čomu vyzýva pápež František. Prirodzene, bokom nezostali ani diskutujúci Slováci, ktorí si o tom celom myslia svoje.

Viete si predstaviť život bez pandémie? Veď ten s tytulom sa zblázni

„Pozitívne správy na konci roka zo sveta, kde nemajú Kolíkovú, čo chce dať 10 ročný trest za vedecké informácie. Podľa francúzskych epidemiológov omikron je 10 násobne menej nebezpečný ako pôvodný Covid variant. Informácie sú z verejnej televízie. To, čo tu rozpráva Heger s jeho docentami čo majú „tytul“ je obyčajné strašenie ľudí. Dokonca omikron Francúzsko prestáva považovať už za súčasť covid pandémie, ale za jej koniec,“ píše v jednom zo statusov Taraba. A čo na to Slováci? „To je čistá katastrofa, čo ste teraz uverejnili pán Taraba. Uvedomujete si to? Viete si predstaviť život bez pandémie? Veď ten s tytulom sa zblázni aj celé „odborné konzílium“ s ním. Toto chcete, aby skončili v blázinci a bez práce? Okrem toho tak optimistický ladená správa by ich mohla aj zabiť,“ smeje sa Jarmila Šipová. „Veď preto to u nás tak vyzerá, že všade sú samí odborníci… Heger expert na vodku, Kollár expert na podvody, Sulík expert na predaj cudzieho majetku atď… Sabaka tytul a skutoční experti sú perzekvovaní… čo chceš v takom štáte?“ pokračuje v humornej tónine Eva Koppelová Mlynarčíková.

Harabin a Géci bránia poslanca Tarabu. Ľudia nenechali na prezidentke nitku suchú!

„A to neviete, že pandémia podľa odborníkov trvá dva roky? Takže koniec je tu. Tytulovaný, ozvite sa na správu z Francúzska,“ odkazuje Blanka Milancová doktorovi Sabakovi. „Už je len otázkou času kedy Covid-19 prestane považovať za súčasť pandémie aj WHO. Dokonca oficiálne vyhlásili že rok 2022 bude s vysokou pravdepodobnosťou vyhlásený za rok ukončenia pandémie. Bude zaujímavé sledovať reakcie tých našich panákov na túto situáciu, resp. na ukončenie mimoriadnej situácie,“ konštatuje Peťo Olušák. „To už konštatovali lekári a zdravotníci v Juhoafrickej Republike cca pred mesiacom, že omikron je síce veľmi nákazlivý, ale nakazení obvykle nekončia v nemocniciach vo vážnom stave, skôr sa ich príznaky podobali na trosku silnejšiu chrípku s horúčkou a kašľom. Ale na rozdiel od delty sa zatiaľ u nikoho nevyskytol žiadny zápal pľúc, ani nikto nekončil v kritickom stave na pľúcneho ventilácii…,“ pridáva Ľubomír Kovačič.

Matovič: Obávam sa, že keď by aj bolo povinné očkovanie, ľudia by sa nezaočkovali. Nakoniec by to bolo iba o rozdávaní pokút

Naša covidmafia to má aj tak v rici, oni si idú svoje

„Hegeromatovičovi blázni spolu s nesvojprávnou naivnou prezidentkou výrazne poškodili ekonomiku Slovenska, poškodili zdravie a bezdôvodne uväznili milióny občanov. Nehrajte sa s nimi. Toto bláznovstvo už musí skončiť, inak štát zanikne a staneme sa bezvýznamnou provinciou EÚ pre skladovanie jadrových hlavíc, vývoz utečencov a odpadu,“ myslí si Michal Klasovitý. „Nešírte bludy!!! Slovenský Omikron bude mať určite 250% úmrtnosť a budú ohrozené aj vtáky za letu aj krtkovia pod zemou,“ píše humorne naladený Ivan Takáč. „Naša covidmafia to má aj tak v rici, oni si idú svoje, nič ich nerozhádže a nerozptýli pri chorej fašistickej propagande,“ myslí si Dušan Lopata. „Ale ako vidím, ľuďom to nevadí že tá banda míňa peniaze ľudí. Nakupujete testy, vakcíny a ľudia sprostí budú ďalej platiť dane. To naozaj nikto tu nie je za to, aby sa to ukončilo? Však my ľudia to môžeme ukončiť za jeden deň. Čo ste všetci posratí!“ konštatuje Tibor Babiš.

„V“y neverci! Toto sa robí všetci, na čele s najsamvyšou skládkou, vás tu už dva roky masírujú čo sú to všetko za pliagy. A vy Furt ništ! Furt neveríte slovenským svetovo uznávaným odborníkom ktorí pravidelne publikujú v najuznávanejších svetových médiách ako napr. Nko, SMEtie, Aktuality! Taktiež vystupujú v celoplanetárnych televíziách Markíza, JOJka a hlavne nami platenej RTVSke! Tytuli získali na najprestížnejšej univerzite v oblasti mliečnej dráhy, ktorej šéfuje najuznávanejší odborník v galaxii! A viete si vôbec predstaviť koľko úsilia museli vynaložiť a myšlienok museli sústrediť naši akože politici aby prišli na tie (prepáčte) chujoviny okolo toho všetkého? No jednoducho sme banda dezolátov! Ktorá si neváži slabú prácu hoci dobre zaplatenú našich celných predstaviteľov! To predchádzajúce slovo bez ˇ je správne! Lebo tam by mal byť ich cieľ!!!,“ pridáva do diskusie Ladislav Lichtneker.

MUDr. Juraj MESÍK: To, čo sa u nás deje nie je “očkovanie”, ale je to čosi ako experimentálna génová intervencia

Žiaľ, na dialóg je už veľmi neskoro. Hnev národa drasticky narastá

„Pápež vyzval politikov k dialógu, pretože narastá nenávisť. Áno, globálne elity dva roky arogantne diktovali podmienky a ignorovali názory všetkých. Každý kto mal vlastný názor bol deptaný, urážaný. Dnes, keď sa tieto elity začínajú báť ľudí za všetky tie arogantné rozhodnutia, ktoré pošliapavali ľudskú dôstojnosť, zákony, ústavu, zničili ekonomiku, rady by si sadli za stôl. Boja sa, čo z toho všetkého vzíde a ako sa im to vráti,“ konštatuje v inom statuse šéf Život Národná strana. Ani tentokrát nezostali diskutujúci bokom. „…aj sa im vráti… zákony života a vesmíru nenechávajú nevyriešené rovnice…,“ odkazuje Jarmila Herz. „K múru s nimi s tou žobračou za predanou,“ píše drsne Ivan Hronec. 

https://www.facebook.com/tomastaraba.sk/posts/387644106494012

„Pápežova láska tiež nie je bezpodmienečná. V septembri sa k nemu mohli priblížiť iba očkovaní a testovaní. Bez vakcíny alebo testu ste si mohli akurát tak nakresliť. Láska k blížnemu bola naraz fuč,“ konštatuje Ivan Karnos. „Som presvedčený, že tieto „elity“ by sa mali sadnúť nie za stôl, ale na lavicu obžalovaných…,“ napísal v diskusii Ondrej Ďurej. „Koniec. So zločincami toho najhoršieho rangu sa nevyjednáva, ani nejedná… Pre nich je už postavená šibenica…,“ pridáva podobne nekompromisne Miroslav Staňo. „Presne tak… horí im pod zadkom… deň zúčtovania sa blíži a boja sa o slobodu… Bumerang sa krásne vracia… kto druhému jamu kope, sám do nej spadne…,“ prízvukuje Peter Andraščík. „Žiaľ, na dialóg je už veľmi neskoro. Hnev národa drasticky narastá a neodvážim sa napísať, ako to čoskoro skončí… Ale bude o tom rozprávať celý svet… Taktiež je načase odstúpiť z EÚ a NATO, fašistické organizácie, ktoré rozoštvávajú národy…,“ dodáva v diskusii tvrdo Marián Ilko.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články