19.2 C
Nitra
utorok, 9 augusta, 2022

Fico, mafiáni a oligarchovia na svojich jachtách nemusia prstom pohnúť, Sulík rozbije vládu za nich, tvrdí Magušin

Slovenské politické vody sa nie a nie upokojiť. Ak ich už nevíri spor medzi Sulíkom a Matovičom, tak ich rozvíri niekto iný, kto pochádza zo strán, ktorým vládnu títo dvaja neohrození vládcovia. A čo Slovensko? To už len ktorého z nich zaujíma?

Mala to byť „skvostná“ nová vláda, stala sa z nej hrôza, ktorá dostala Slovensko takmer na kolená. A čím ďalej vládnu, tým viac sporov je medzi nimi a tým sa majú ľudia horšie. Zvláštne však je, že všetci tvrdia, že oni chcú pre svoj národ to najlepšie. Ten „zlý“ Smer-SD a Hlas-SD poslali ľudia po voľbách takmer do zabudnutia, lenže politici, ktorí po nich prišli a mali byť zárukou transparentnosti a len toho najlepšieho im dopomohli vstať z prachu a po nasledujúcich voľbách sa zrejme vrátiť späť do vedenia štátu.

Sulík a Matovič to pre zodpovednosť voči slušným ľuďom mali ťahať spolu

Ján Magušin v statuse poukazuje na to, ako do toho súčasného „skvelého“ vládnuceho súkolia zapadá SaS a OĽaNO, respektíve ich šéfovia – Richard Sulík a Igor Matovič. „Tak si to zopakujme. Najprv rozbitie Radičovej vlády a pustenie mafie do kurína. Potom rozbitie Za ľudí, keď si vytiahli politických pozbierancov a žoldnierov z Kiskovej pozostalosti. Teraz rozbitie ďalšieho partnera, s bubnovou podporou médií,“ píše v úvode Magušin, ktorý tým naráža na ministra hospodárstva a lídra liberálov Sulíka. „Keby to takto mali premyslené oligarchovia, ktorým tečie do gatí, neurobili by to inak,“ dodáva.

Heger, Sulík, Matovič: Riešte už konečne zdražovanie, národ vás má…

„Takto to vyzerá fakticky. Lebo to nie je o OĽANO, o Matovičovi, o hentom či onamtom. To je o Slovensku a o tom, čo príde,“ konštatuje Magušin. Podľa ktorého to už dobre cítia kadejakí skrachovanci, ktorí sa po facebookoch vyhrážajú pomstou a povrazom každému, kto im vadí. Vrátane liberálov a médií. „Sulík a Matovič to pre zodpovednosť voči slušným ľuďom mali ťahať spolu. Namiesto toho tu máme rozbíjanie vlády v priamom prenose. A rozbíja ju SaS,“ triafa už presne Magušin, ktorý v samom závere ešte pridáva: „No a Fico, mafiáni a oligarchovia na svojich jachtách nemusia prstom pohnúť, iba sa na toto pozerať a rehotať sa na plné hrdlo. Tak dikes, fakt.“

Fico, mafiáni a oligarchovia na svojich jachtách nemusia prstom pohnúť, Sulík rozbije vládu za nich, tvrdí Magušin
Zdroj: FB Ján Magušin

A čo Slováci? Tí sa v diskusii opäť rozdelili. Tak, ako ich delí súčasná vláda už takmer od začiatku ako sa dostala k moci. Viac ale naložili SaS a jej lídrovi, ktorí, podľa nich, na tom všetko nesú najväčšiu zodpovednosť.

Fico, mafiáni a oligarchovia na svojich jachtách nemusia prstom pohnúť, Sulík rozbije vládu za nich, tvrdí Magušin
Zdroj: FB / Ján Magušin

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články