-8.9 C
Nitra
pondelok, 30 januára, 2023

Fico: Absurdnosť väzby Roberta Kaliňáka potvrdzuje aj fakt, že za jeho oslobodenie hlasoval aj slávny sudca Kliment

Moje obvinenie a obvinenie Roberta Kaliňáka a pokus zatvoriť nás, čo sa v prípade Roba Kaliňáka aj čiastočne podarilo, má železnú politickú logiku. Síce takú fašistickú a zvrátenú, ale taká je logika Matoviča, Lipšica, Hegera a Čaputovej.

Najskôr sme im dôkazmi preukázali, ako zneužívajú trestné právo, aby umlčali opozíciu a pozatvárali ju. A popri tom dostávajú každý deň na frak za to, aký sú hlúpi, neschopní a ako na úkor slovenských záujmov slúžia cudzím pánom.

Teraz nebudem pripomínať všetky ich šialenosti. Ale ak súhlasíme s dnes uverejneným tvrdením, že zastavenie ruského plynu do Európy prudko oslabí európsku ekonomiku a euro bude slabšie ako dolár, tak si takto ťukám po hlave, že komu to preplo v mozgu. To nemá žiadnu logiku, aby sme v mene USA likvidovali vlastnú ekonomiku a oslabovali spoločnú menu. Po takejto prognóze vývoja európskej ekonomiky a spoločnej meny už mal predseda vlády Heger spustiť alarm, ako keby vykrádali Louvre v Paríži. Ale on zverejňuje statusy napísané zámorskými poradcami a túto ekonomickú samovraždu podporuje. A za to dostane rozhovory v amerických médiách ako pes piškótu za dobrý aport.

Svojvoľné zastavenie dodávok plynu Ukrajinou je trpkou bodkou za prejavom prezidenta Zelenského v našom parlamente

Sulík sa rozhodol, že túto energetickú a ekonomickú samovraždu totálne odignoruje. A ako sa hovorí, keď do pekla, tak na veľkom bielom koni. Ako odpoveď na brutálne zdražovanie energií a nekonečnú slovenskú a európsku hlúposť ponúka zbedačenému národu cirkus s nemeckými Geissenovcami. A jeho syn mu kontruje výzvami pre mladých, aby si spláchli hlavu v záchode.

Matovič s ministrom školstva Gröhlingom sa predbiehajú, kto z nich bude stáť na čele protestu učiteľov, ktorý je organizovaný práve proti nim. Mimochodom, obidvaja ministri sú známi aj tým, že si nepísali ani svoje diplomovky, čiže podvádzali pri získaní titulu. Toto keby mi urobil jeden jediný minister, že by išiel v čele proteste proti sebe samému a v podstate proti vlastnej vláde, tak na druhý deň ho už nepustím na ministerstvo a s veľkou hanbou by som ho odvolal. A vôbec by som nepozeral na reakciu môjho koaličného partnera, ktorý by mi do vlády navrhol takéhoto idiota. Ale my máme za premiéra politického nebožtíka a amerického hafana Hegera.

Za toto všetko, ta túto priamu reč, ktorú s Robom Kaliňákom používame, máme byť zatvorení do väzby a potom odsúdení na dlhé roky väzenia za to, že sme hovorili na tlačových konferenciách pravdu o daňových podvodoch Matoviča a Kisku.

Roba Kaliňáka dnes z väzby pustili, lebo sudcovia Najvyššieho súdu (NS) SR nevideli jeden jediný dôvod na uväznenie. Absurdnosť väzby Roberta Kaliňáka potvrdzuje aj fakt, že za jeho oslobodenie hlasoval aj slávny sudca Kliment, najčastejší porušovateľ ľudských práv na NS SR, Matovičov kandidát na GP, milovník OĽaNO a strýko ešte známejšieho inkvizítora, prokurátora Repu.

Podľa SaS bol prejav ukrajinského prezidenta silným momentom

Vojna pokračuje, my budeme priami a nekompromisní v kritike tejto zločineckej vlády a očakávame, že oni budú nekompromisní v organizovaní ďalších manipulácií, podvodov a zneužívaní moci, aby nás zatvorili neskôr.

Verím, že na rozdiel od toho, čo sa dnes deje na Slovensku, bude hokej s Francúzskom férovým športovým zážitkom.

(ts)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články