7.6 C
Nitra
štvrtok, 30 marca, 2023

Ficísek sa nepo٭ral, ale zavelil do útoku. Fico reaguje na Radičovú aj Matoviča

Naši politici by boli skvelí hráči stolného tenisu, tenisu, volejbalu alebo iného športu, v ktorom sa lopta či loptička, poprípade košík, prehadzuje z jednej strany siete na druhú. Že to vedia dokonale, ukazujú už poriadne dlhý čas najmä šéf hnutia OĽaNO Igor Matovič a predseda Smeru-SD Robert Fico. Práve druhý menovaný teraz vrátil smeč, ktorý dostal do svojho úhlavného nepriateľa. Spravil to však okľukou, cez moderátorku TV JOJ.

Ficísek sa nepo٭ral, ale zavelil do útoku. Fico reaguje na Radičovú aj Matoviča
Ako dvaja kohúti: Robert Fico a Igor Matovič

„Ficísek se pos٭al!“ napísal v statuse pred pár dňami Igor Matovič smerom k Robertovi Ficovi za to, že sa „vyzul“ z ich konfrontácie v televíznej debate, pričom na konci poznamenal „Keď nemáš gule, v apatéce nekoupíš.“ Prirodzene, svoje si za to vyslúžil od množstva Slovákov, ktorí ho majú už poriadne v zuboch. Reakcia však prišla aj z druhej strany, lebo však „trafená hus zagága“, a tak si Robert Fico v odvetnom statuse „podal“ najskôr expremiérku Ivetu Radičová, a potom aj, čuduj sa svete, moderátorku relácie v TV JOJ, kde sa mali obaja kohúti stretnúť – Janu Krescanko Dibákovú.

Ficísek sa nepo٭ral, ale zavelil do útoku. Fico reaguje na Radičovú aj Matoviča
Zdroj: FB / Igor Matovič

Radičová aj Dibáková na Ficovom pranieri

„Osemnásťmesačná premiérka I. Radičová (2010-2011) dnes vyhlásila, že by pri príležitosti 30. výročia vzniku SR išla na obed s expremiérmi, ak by ju odvolaný E. Heger pozval. Ale musela dodať, že obed by jej nechutil. Pani Radičová, vy o výročí SR ani nehovorte, lebo v roku 1992 ste boli otvorene proti vzniku samostatnej SR. Osemnásť mesiacov ste ani nevedeli v akej funkcii ste, pretože všetko za SDKÚ riadil M. Dzurinda.

Igor Matovič sa nie raz „filozoficky“ zamyslí, čím Slovákov akurát poriadne nasrdí

Ficísek sa nepo٭ral, ale zavelil do útoku. Fico reaguje na Radičovú aj Matoviča
Zdroj: FB / Igor Matovič

Nemali ste ani tušenie, čo sa s Vami deje, len Vám oznámili, že končíte a budú predčasné voľby. Odpustite si, prosím, vaše pocity, pretože berúc do úvahy dĺžku vášho mandátu predsedu vlády a kvalitu jeho výkonu, nemáte žiadne právo sa dehonestujúco vyjadrovať na adresu ktoréhokoľvek premiéra pred vami a po vás,“ napísal trojnásobný premiér a šéf Smeru-SD smerom k Ivete Radičovej.

Šéf OĽaNO sa už zastrájal, že radšej politicky zomrie ako… A stále nič, takže…

„Druhá výzva smeruje k moderátorke diskusnej relácie TV JOJ Jane Krescanko Dibákovej, súkromne mimoriadne blízkej podpredsedovi NR SR za OĽANO Gáborovi Grendelovi (dúfam, že pani Dibáková si pamätá, s kým si písala). Pani Dibáková, vymysleli ste si moju účasť vo vašej relácii s Igorom Matovičom, predsedom OĽaNO. O Vašom výmysle som sa dozvedel pred 20 minútami. Nemal som možnosť ani sa len vyjadriť, ale už som čítal výplody chorej mysle Igora Matoviča, ako som účasť odmietol.

Humor Igora Matoviča sa stáva už legendárnym a jeho video s kohútom to iba potvrdilo

Ficísek sa nepo٭ral, ale zavelil do útoku. Fico reaguje na Radičovú aj Matoviča
Zdroj: FB / Robert Fico

Výborne ste pani Dibáková poslúžili Igorovi Matovičovi. Ale chápem. Keď sa pozrieme, ako si majitelia TV JOJ, finančná skupina J&T, s Igorom Matovičom rozumejú, každá špinavá hra proti SMERU – SD sa hodí,“ zakončil svoje „útočné ťaženie“ Robert Fico.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články