15.9 C
Nitra
piatok, 7 októbra, 2022

Farebná revolúcia v Kanade: Chystá sa aj blokácia veľkých miest v Európe?

Všetci sa pýtame, čo sa deje v Kanade? Na Slovensku neexistujú, až na pár výnimiek, žiadne informácie, o tom, ako to tam vyzerá a čo sa tam v týchto dňoch odohráva. V zaujímavej nahrávke sa hovorí o podrobnostiach spomínaných udalostí a o tom, že podobná akcia sa pripravuje aj v Európe. Autor nahrávky zdôrazňuje, že už dávno nejde iba o antivax akciu, ale o skutočný boj za slobodu.

V nahrávke sa hovorí o tom, že Kanada je zásobovaná kamiónovou dopravou, rovnako ako USA, preto počas roku 2021 všetci kamionisti mali výnimky z povinného očkovania.

V Ottawe demonštrujú proti opatreniam, premiéra Trudeaua a jeho rodinu preventívne previezli na utajené miesto (video)

Od začiatku tu platí povinné očkovanie, ak nemáte očkovací pas nemôžete chodiť na žiadne kultúrne udalosti, spoločné stretnutia, dokonca si nemáte ani kde kúpiť napríklad alkohol, čiže vás obmedzujú výrazným spôsobom, ak žijete s nakazeným, ste obmedzovaný dlhšie a podobne. No a kamionisti pokojne pracovali, zásobovali Kanadu, prechádzali hranicu, ale teraz, 15. januára 2022 sa stalo to, že zastupitelia jednotlivých prepravných spoločností sa dohodli s vládou a premiérom, že sa musia povinne vakcinovať. Tých nevakcinových bolo okolo 26 tisíc, oproti 150 tisícom, ktorí sú zamestnaní ako kamionisti v Kanade.

Čo sa stalo? Rozhodli sa, že prejdú trasu z Vencouru do Ottawy, a prídu predniesť svoje zásadné pripomienky k tomu, a by bolo ich povinné vakcinovanie zrušené, Udialo sa tak v oveľa väčšej miere, nečakali to ani samotní kamionisti, podporila ich dokonca jedna z ľudových strán. Dostalo sa to cez siete na verejnosť, a verejnosť zareagovala neuveriteľným spôsobom: začala ich podporovať.

Behom krátkej chvíle boli schopné sa zozbierať na ich jedlo, pohonné hmoty, na všetko, čo potrebujú okolo 4 a pol milióna kanadských dolárov, na to však zareagovala vláda tak, že im zablokovala účet. Napriek tomu majú dnes k dispozícii okolo 8 miliónov dolárov a ľudia pokračujú ich zásobovať, aj finančne podporovať

Cesta do Ottawy trvala päť dní a päť nocí, podporoval ich kanadský ľud, s vlajkami, aby sa to všetko skončilo.

Revolúciu v kanade nazývajú niektorí Farebnou revolúciou a konvoj sa stal konvojom Slobody, môžete dohľadať o tomto všetky informácie.

V piatok prišli prvé kamióny do Otavy, v sobotu zablokovali komplet dopravu v meste, zišlo sa tam skoro 2 milióny ľudí. Momentálne je tam -20 stupňov, polícia zablokovala všetky príjazdové mosty, a ak ľudia chceli prísť manifestovať, museli nechať autá pred mesto a ísť niekoľko kilometrov pešo. Takže sa už verejne hovorí, že nejde o nijaký antivax pochod, ale ide o slobodu a chcú ju naspäť.

Kanaďania povstali a vstúpili do najväčšieho protestu proti koronafašizmu v histórii. K 50-tisíc kamiónom sa pridalo ďalších 1,4 milióna ľudí!

Všetci pokračujú, pretože ich premiér zmizol aj rodinou vrtuľníkom, na parlament postavil ostreľovačov, hoci ľudia sú pacifistickí a hovoria iba o slobode a návrate do bežného normálneho života. Nechcú už byť zatvorený doma, pretože mali nenormálne drastické lockdawny. Ďalšie kamióny sú už na cestách, niektoré zmenili smer cesty, niektoré zostávajú v Ottawe, iné idú do Quebec, alebo idú na hranice s Amerikou. Stala sa totiž zaujímavá vec, Donald  Trump a Elon Musk  toto hnutie podporili, takže v Amerike sa pohli kamióny na Washington DC a mieria zablokovať toto mesto.

Kamióny zastavená na hraniciach sa neotočili späť, ale sa rozhodli zablokovať hranice medzi USA a Kanadou. Ak to bude trvať dlhšie, dôjde k výpadkom zásobovania, celá situácia sa pre ľudí zhorší.

Farebná revolúcia v Kanade: Chystá sa aj blokácia veľkých miest v Európe?

V Ottawe cirkvi otvorili pre ľudí kostoly, pretože je tam obrovská zima, tak sa snažia zohriať v kostoloch. Ľudia im nosia jedlo, spievajú hymnu, zbierajú peniaze. Na toto všetko zareagoval jediný guvernér Scot Moe, ktorý vyzval vládu, aby nariadenia zrušila, pretože on v svojej provincii opatrenia zrušil. 

Aj v Európe sa  7. februára sa chystá blokácia jednotlivých miest – Londýn, Rím, Paríž, Berlín, no slovenská vlajočka tam nefiguruje.

(heď)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články