-8.9 C
Nitra
pondelok, 6 februára, 2023

Doktor Čičala nekompromisne: Dá sa vysloviť hypotéza, že u očkovaných z neznámych príčin je vyššia šanca pozitivity

Mnohí možno už postrehli, mnohí ešte nie, ale z informácií, ktoré sa šíria médiami je zrejmé, že pandémia COVID-19 sa opäť začína šíriť svetom. Počet nakazených pomaly stúpajú, a tak ľudia čakajú, čo sa bude v najbližších dňoch a týždňoch diať.

Ľudia už majú Covidu dosť a najradšej by naň čo najskôr zabudli a žili konečne svoj „starý“ život. Žiaľ, nejde to, a to napriek tomu, alebo práve preto, že „spásonosná“ experimentálna vakcína, ktorou im „odborníci“ vymývali mozgy, akosi nefunguje. Najskôr mali byť len dve dávky, potom tretia, boosterová, teda akási „posilňovacia“, po nej štvrtá, piata… A koľko ich ešte bude? Že vakcíny nefungujú tak ako bolo sľubované píše v statuse aj doktor Radoslav Čičala, ktorý sa, ako jeden z mála, usiluje ľuďom otvoriť oči a ukázať, že veci nie sú tak ako sa prezentujú.

Vakcína nefunguje ako sľuboval výrobca a farma lobisti

Čičala hneď v úvode ponúka čísla pozitívne testovaných na Covid od jedného obvodného lekára s počtom pacientov vyše 2000. „Takéto dáta ukazujú aj oficiálne čísla NCZI. Vakcína nefunguje ako sľuboval výrobca a farma lobisti, dokonca z čísel sa dá vysloviť hypotéza, že u očkovaných z neznámych príčin je vyššia šanca pozitivity,“ píše doktor Čičala, podľa ktorého tu vyvstáva veľmi podstatná otázka, ktorou by sa mali zaoberať kompetné orgány – prečo sa takýto produkt označuje ako vakcína?

Doktor Čičala nekompromisne: Dá sa vysloviť hypotéza, že u očkovaných z neznámych príčin je vyššia šanca pozitivity
Zdroj: FB / Radoslav Čičala

Rok 2022 od 1.1.2022 do 1.3.2022: celkový počet pozit. testovaných 219, z toho 85 neočkovaných a 134 očkovaných.

Rok 2022 od 1.3.2022 do 1.5.2022: celkový počet pozit. testovaných: 170, z toho 51 neočkovaných a 119 očkovaných, z toho 54 3x očkovaných.

Rok 2022 od 1.5.2022 do 1.7.2022: celkový počet pozit. testovaných 24, z toho neočkovaní 3, očkovaní 21, z toho 13 pacientov 3x očkovaných.

Doktor Čičala nekompromisne: Dá sa vysloviť hypotéza, že u očkovaných z neznámych príčin je vyššia šanca pozitivity
Zdroj: FB / Radoslav Čičala

Čísla sú to naozaj zaujímavé pretože ukazujú, že experimentálna vakcína nie je vôbec zdravie ani sloboda ako sa to na začiatku tvrdilo, a ako o tom „odborníci“ vládcovia mnohých krajín a farma firmy presviedčajú ľudí.

Doktor Čičala šokuje: V silne zaočkovanej Austrálii zomierajú lekári, zdravotné sestry a kolabuje zdravotníctvo!

Názory Slovákov v diskusii pod statusom hovoria o tom, že mnohí Slováci to už pochopili a už sa nechcú zúčastňovať na experimentoch, ktorými by mali byť obeťami oni sami.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články