-7.9 C
Nitra
streda, 8 februára, 2023

Desivé slová amerického pilota po nútenom zaočkovaní sa: Rýchle u mňa objavili fibriláciu komôr. To je hlavná príčina infarktov. Viete, čo sa mohlo stať? (VIDEO)

O skutočnosti, že očkovanie proti koronavírusu experimentálnymi vakcínami so sebou nesie i značné riziko vážnych vedľajších následkov sa vie, lenže politici, ich „odborníci“, ale aj mainstreamové médiá o nich mlčia. Žiaľ…

Portál nitranoviny.sk iba pred niekoľkými dňami priniesol informáciu o tom, že po podaní experimentálnej vakcíny proti COVID-19 už zomreli desiatky pilotov amerických aerolínií a ďalší mali vážne zdravotné problémy. Teraz sa rozhodol jeden z nich prehovoriť a jeho varovné, ba až desivé slová zverejnil vo videu portál Magazín1. Možno sa po nich aspoň niekto zamyslí, aké obrovské riziko a nebezpečenstvo číha na človeka, ktorého v lietadle vezie pilot so zdravotnými problémami po experimentálnej vakcíne. A navyše, ktorú si musel dať pichnúť úplne nedobrovoľne, pretože bol zdravý.

Infarkt pri pristávaní by pre množstvo ľudí znamenal koniec

Svoje pocity a zážitky vyrozprával americkej televíznej stanici America´s Voice pilot Greg Pearson. Hneď v úvode sa Greg priznáva, že ani on sa nechcel dať zaočkovať. „Nikdy v živote som sa neočkoval, ani proti chrípke. A nechať si pichnúť experimentálnu látku nie je niečo, čo by som chcel spraviť. Cestujem medzi mojím domovom na Havaji a Kaliforniou, kde mám rodinu. Ide o dva štáty, ktoré majú striktné obmedzenie cestovania, a tak v dôsledku tohto tlaku, a tiež toho, že moja aerolinka sa chystala zaviesť povinné očkovanie, som sa nechal proti Covidu zaočkovať,“ hovorí americký pilot, podľa ktorého sa nechal zaočkovať o 11.30 hod na Havaji. Všetko vraj bolo v poriadku, a tak šiel spať a zobudil sa o pol štvrtej ráno, keď mu srdce silno búchalo. Išiel teda na pohotovosť, kde ho napojili na EKG a spravili test krvi.

Neuveriteľné: Po vakcíne proti COVID-19 malo zomrieť v tomto roku až 109 amerických pilotov!

„Rýchle u mňa objavili fibriláciu komôr. To je hlavná príčina infarktov. Sú kritické fáze letu. Keď nastúpim do lietadla musím zaškrtnúť kolónku, než začnem pilotovať to niekoľkomiliónové lietadlo, kde sa píše: „Som spôsobilý k letu.“ To bolo pred Covidom,“ pokračuje v rozprávaní Greg a dodáva, že vtedy nevedel, či sa otrávil jedlom, alebo je prechladnutý a podobne. „V tomto prípade ale nikdy neviete, kedy sa z fľaše objaví džin s zloží vás. Mohol by som dostať infarkt 30 m nad zemou pri pristávaní lietadla. Mohol by som na tú páku zatlačiť než by človek vedľa mňa vedel čokoľvek spraviť. A to by pre množstvo ľudí znamenalo koniec,“ konštatuje americký pilot, podľa ktorého ľudia pri moci nad týmto vôbec nepremýšľajú.

https://nastub.cz/w/oCZNpAXDiVqXJTFpcWGjze?start=2m15s

Množstvo pilotov sa bojí prehovoriť, lebo majú strach z následkov

„Vláda vám nič nepovie, NIH a CDC toto všetko potláčajú. Je množstvo pilotov, ktorí sa boja prehovoriť, lebo majú strach z následkov. Sú tu muži, ktorí chodia do práce so silnou bolesťou na hrudi a v hlave. Boja sa, že prídu o svoju kariéru, pretože majú 25 rokov. Toto sa musí zastaviť,“ končí svoje varovné vyznanie sa americký pilot Greg Paerson.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články