-1 C
Nitra
streda, 19 januára, 2022

Desivé a šokujúce informácie doktora Ardisa. To, čo nám zamlčujú, a čo na nás páchajú, je trestným činom! (VIDEO)

COVID-19 straší našu planétu už dva roky a za ten čas mu podľahlo takmer 5,5 milióna ľudí. Zamyslel sa niekto nad tým, koľkí zbytočne? Zbytočne preto, lebo neboli liečení, respektíve boli liečení zle. A do toho všetkého sa ako zlatý klinec začalo s experimentálnymi vakcínami. Z miliárd ľudí sa tak stali pokusné „zvieratá“.  

Experimentálne vakcíny proti koronavírusu mali túto smrtiacu pandémiu zastaviť a vrátiť ľudstvo tam, kde bolo pred ňou. Žiaľ, nestalo sa, navyše práve vďaka očkovaniu sa vytvárajú stále nové a nové mutácie a varianty. Zlá je ale aj liečba, ktorá sa robí buď nedôsledne cez telefón(!), neskoro, alebo málo účinnými liekmi. Poukazuje na to aj profil Cesta za zdravím, ktorý zverejnil šokujúce video o lieku remdesivir a tiež o Anthonym Facim, americkom lekárovi a imunologovi, ktorý je riaditeľom Národného ústavu pre alergie a infekčné choroby a tiež hlavný medicínsky poradca amerického prezidenta.

Remdesivir zabil 54% všetkých ľudí zo štúdie, ktorí liek dostali

Desivé a šokujúce informácie doktora Ardisa. To, čo nám zamlčujú, a čo na nás páchajú, je trestným činom! (VIDEO)
Doktor Bryan Ardis. Zdroj screenshot video

V šokujúcom videu hovorí pred divákmi doktor Bryan Ardis, ktorého vraj oslovil nemecký Nadačný výbor Corona (Stiftung Corona Ausschuss) a požiadal ho, aby im poskytol všetku dokumentáciu. „Žalujú Svetovú zdravotnícku organizáciu (WHO)  spolu s tisíckami lekárov. Spolu asi 10-tisíc lekárov. A súkromne ma oslovili, aby som im poskytol 1,5 hodinovú dokumentáciu o tom, ako sa Anthony Fauci pripravoval zabíjať ľudí pred začiatkom pandémie, a ako sa to chystá robiť aj teraz,“ šokuje hneď v úvode doktor Ardis, ktorý vysvetľuje aj štúdiu o ebole, ktorú robil v máji 2020 a tiež o aktuálnom pokuse o genocídu a vražedných pokusoch Anthonyho Fauci. „NIH, FDA a CDC, všetci používajú remdesivir rovnakým spôsobom, ako sa používali plynové komory k vyhladeniu ľudí v Nemecku. Takto to robia a udržujú tieto úmrtia pomocou lieku v nemocniciach,“ pokračuje v desivom rozprávaní doktor Ardis a vzápätí ponúka skutočnú štúdiu o ebole, ktorú Anthony Fauci citoval v máji 2020.

Nové lieky na covid? WHO spúšťa medzinárodné testovanie troch liečiv

Vyjadrenia doktora Ardisa o lieku Remdesivir a štúdii o ňom sú úplne šokujúce. Rovnako tak slová Anthonyho Fauci, ktorý rozhodol o použití neúčinného lieku na ebolu aj na koronavírus! A dokonca že ho nariadi používať a nepoužívať žiadne iné ako napríklad hydroxychlorochin a chlorochin. „Čo teda zistila skutočná štúdia? Zistili, že Remdesivir za šesť mesiacov stiahla bezpečnostná rada z jednoročnej štúdie, pretože zabil viac ľudí než akýkoľvek z ďalších troch liekov. Remdesivir zabil 54% všetkých ľudí zo štúdie, ktorí tento liek dostali. Vidíte už teraz čím liečia všetkých vašich blízkych a tých, na ktorých vám záleží?“ pýta sa doktot Ardis a ponúka aj ďalšie svedectvá o Remdesivire a Faucim.

PRED ROKOM Prof. Krčméry: Každý liek, o ktorom viem, že by mohol pomôcť pacientovi, mu ho dám, či je registrovaný alebo nie, aj keby ma mali za to trestne stíhať

Ľudia nezomierali na COVID-19, ale na otravu Remdesivirom

Desivé a šokujúce informácie doktora Ardisa. To, čo nám zamlčujú, a čo na nás páchajú, je trestným činom! (VIDEO)
Doktor Bryan Ardis povedal slová, ktoré by sa naším „odborníkom“ počúvali len veľmi ťažko. Zdroj screenshot video

Podľa Ardisa bola štúdia o ebole klamstvom. Zistil to tak, že sa na ňu pozrel a našiel tam naozaj šokujúce veci. „Na začiatku marca 2020 vzali 53 pacientov Japonska. Kanady a Ameriky, ktorí mali COVID-19 a začali im liek Remdesivir podávať po dobu 10 dní. A čo zistili? Že 23% pacientov malo za 10 dní závažné nežiadúce účinky. Najčastejším bol syndróm mnohočetnej orgánovej disfunkcie, ktorý je mimochodom uvádzaný ako najčastejšia príčina všetkých úmrtí na JIS-kách. Na druhom mieste je septický šok, akútne zlyhanie obličiek a hypotenzia. U 8% musela byť liečba prerušená, pretože Remdesivir zhoršil už existujúce zlyhanie obličiek, alebo zlyhanie viacerých orgánov. 8% pacientov muselo byť do piateho dňa vyradených, pretože zomierali na otravu Remdesivirom,“ šokuje doktor Ardis. A prečo bol teda tento liek vnucovaný masám pacientov? „Lebo by to vlastne spôsobilo, že by COVID-19 vyzeral smrteľnejší než v skutočnosti bol. A ešte jedna nechutná vec. Anthony Fauci a naše federálne zdravotnícke organizácie skúpili v roku 2020 všetky rezervy tohto experimentálneho lieku. Dokonca sme ani nedovolili, aby ho dom konca októbra nemala iná krajina,“ vysvetľuje doktor Ardis.

Mesík v tom má jasno: Lekári sa vyhýbajú Ivermectinu, a tak nám zbytočne zomierajú ľudia!

„Chcete vedieť, prečo mala Amerika najviac úmrtí v tejto pandémii počas roku 2020? Viac ako ktorákoľvek iná krajina? Boli sme jedinou krajinou, ktorá liečila ľudí Remdesivirom, u ktorého bolo preukázané, že spôsobuje akútne zlyhanie obličiek, mnohopočetné zlyhanie orgánov, septický šok a hypotenziu, ktoré sú všetky smrteľné,“ neprestáva prítomných šokovať doktor Artis, podľa ktorého to celé nastražili tak, aby mohli vraždiť ľudí, a potom vás presvedčili, že ľudia zomierali na COVID-19! „Neumierali na COVID-19, ale v skutočnosti zomierali na otravu Remdesivirom, ktorá spôsobila akútne zlyhanie obličiek!“ vysvetľuje doktor Artis a dodáva, že všetci lekári, ktorí boli na konferencii v New Yorku sa zhodli, že nikdy nevideli, že by vírus niekedy útočil na obličky ako útočí tento. „Títo lekári nemali ani tušenie, že to nikdy nebol vírus, čo bolo na začiatku,“ konštatuje doktor Ardis a prítomným vysvetľuje čo sa deje s telom keď mu nefungujú ľadviny. „Hovorili tomu sekundárny zápal pľúc. Ešte dnes tomu hovoria koronavírusový zápal pľúc. Nie, tak to nie je. Všetkým odstavujú obličky pomocou Remdesiviru a spôsobujú to, že ich pľúca sa plnia tekutinou a utopia sa tak k smrti,“ vyslovil doktor desivú informáciu.

https://rumble.com/embed/vo4kuo/?pub=4&fbclid=IwAR1tRY-KOdalotdtqnerlBJyp_hN74cieYFxvRxJ0Cf1MrMiig4p8wM5tGY

Divné je, že smrť ako vedľajší účinok nie je uvedená ako prvá

„A každý, kto máte niekoho blízkeho na JIS-ke, počúvajte ma prosím. Každý, kto máte COVID-19 bude vám hroziť smrť pokiaľ prídete do nemocnice. Takto to nastavili tam, kde budú používať Remdesivir. 31% ľudí liečených na COVID-19 bude mať akútne zlyhanie obličiek a ich pľúca sa naplnia tekutinou,“ hovorí doktor Ardis a pokračuje inými šokujúcimi informáciami o ďalších liekoch, ktoré môžu byť, a zrejem aj budú podané ľuďom v nemocnici pri „liečbe“ Remdesivirom na COVID-19.

Vedci dokázali, že Ivermectin je jeden z najúčinnejších liekov proti COVID-19. A aj najlacnejších!

„A čo ďalšie bolo nechutné? Vakcíny. V príbalovom letáku sa mali objaviť aj ich nežiadúce účinky, lenže sa tam neobjavili! Ja tomu hovorím trestný čin! Vedeli to, ale nepovedali vám to! Vedeli to dva mesiace predtým ako sa vakcíny objavili. Divné ale je, že smrť ako vedľajší účinok nie je uvedená ako prvá. Tehotenstvo a výsledky pôrodov, ako sú potraty, nie sú veľký problém, ba ani vrodené vady nie sú veľký problém,“ krúti hlavou doktor Ardis a pridáva aj ďalšie úplne šokujúce informácie u možných vážnych vedľajších účinkov u tínedžerov a detí po očkovaní experimentálnymi vakcínami. A to až takými, že dieťa môže po nich zomrieť. „Zahrňuje zápal mozgu, obličiek, sleziny, čriev, srdca aj očí. Všetko naraz. Bolo už nahlásených, že v Amerike zomrelo 40 detí. A oni to chcú od septembra vnucovať vaším deťom!“ končí svoj prednes vo videu doktor Bryan Ardis.  

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články