24.8 C
Nitra
utorok, 28 júna, 2022

Deň detí v Sade Janka Kráľa

Medzinárodný deň detí slávime na Slovensku od roku 1952. Pri tejto príležitosti pozývajú rôzne inštitúcie na kultúrne, športové a zábavné podujatia pre deti. Bratislavské kultúrne a informačné stredisko pripravilo 1. júna pestrý program na kultúrnej scéne v Sade Janka Kráľa.

Deň detí v Sade

Kultúrna scéna v Sade Janka Kráľa sa stane miestom, kde môžu rodičia s deťmi stráviť príjemné popoludnie plné zábavy. Od 14.00 – 18.00 sú pre deti pripravené maľovanie na tvár, kreatívne tvorivé dielne, výroba zvieratiek z balónov či obrovské bubliny. Dobrú náladu prinesú chodúliari a žongléri.

A od 17.00 pozýva Cirkus Kus na cirkusový workshop, kde sa deti bližšie zoznámia s tromi základnými disciplínami – žonglovaním, točením a rovnováhou. Deti sa naučia ako  chodiť po lane alebo točiť tanierik na paličke či hula hoop okolo pása.

Rozprávky v Sade

Oslava detí pokračuje aj v nedeľu – 5. júna je pripravená rozprávka Námorníci verzus piráti z dielne Divadla Jaja. Boj s príšerami, morská naháňačka, lodná kanonáda a napínavý príbeh si môžu návštevníci pozrieť o 10:00.

Kultúrna scéna v Sade Janka Kráľa sa počas Bratislavského kultúrneho leta stane miestom, kde pre detských návštevníkov bude pripravená rozprávka vždy o 15:00.

Deň detí v Sade Janka Kráľa
Divadlo Jaja s predstavením Námorníci verzus piráti. Foto: Divadlo Jaja

Zmena programu vyhradená! Viac informácií na www.bkis.sk

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články