3 C
Nitra
pondelok, 29 novembra, 2021

Ďalšia tragédia na ceste. Smrť si tentokrát zobrala 23-ročného vodiča, jeho spolujazdec bojuje o život

Smrteľným nehodám akoby nebol v posledných dňoch koniec. A opäť sa obeťou stal mladý človek, vodič, ktorý zrejme precenil svoje schopnosti.

Kedy sa toto skončí? Človeku sa až nechce veriť koľko mladých ľudských životov vyhaslo na našich cestách za posledný približne týždeň. Tentokrát si krutú daň vypýtala tragická nehoda, ktorá sa stala v obci Považany. Informuje o nej na sociálnej sieti trenčianska polícia.

Trosky auta boli rozmetané do vzdialenosti 100 m

Tragédia sa stala v deň, keď si pripomíname Deň obetí dopravných nehôd. Dopravní policajti z Nového Mesta nad Váhom boli v nedeľu 21.11. krátko pred 04.00 hod privolaní k dopravnej nehode na ceste v obci Považany. „Podľa doterajších zistení mal mladý, 23-ročný vodič vozidla BMW naraziť do stĺpa verejného osvetlenia. Trosky vozidla boli rozmetané asi 100 m od miesta nárazu,“ píše v statuse polícia. Bilancia tejto zrážky je tragická. Mladý vodič prišiel na mieste o život a jeho 26-ročný spolujazdec bol záchranármi prevezený do nemocnice, kde bojuje o život.

Na mieste dopravnej nehody bol prítomný aj súdny znalec z odboru cestná doprava. „Okolnosti ako aj miera zavinenia dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania novomestskej dopravnej polície,“ dodávajú policajti.

Jozef Uhlárik

Prečítajte si tiež

Najnovšie články