6.5 C
Nitra
pondelok, 5 decembra, 2022

Ďalší opilec za volantom takmer zabil človeka (autentické VIDEO)

Z opilcami za volantom sa roztrhlo vrece. Akoby tých opitých vodičov za volantami nebolo málo, pretože prakticky každý deň pribúdajú do štatistiky nehôd ďalší a ďalší. A čo je najhoršie, pribúdajú aj ďalší a ďalší zranení, ktorí padli za obeť ich neuveriteľnej drzosti a arogantnosti.

Ďalší opitý vodič, ktorý takmer usmrtil nič netušiaceho chodca sa stal v Bratislave a informuje o tom polícia v statuse a autentickom videu na sociálnej sieti. Jeho zbesilú jazdu posilnenú alkohol zachytila kamera a veru po vzhliadnutí záberov z nej behajú súdnemu človeku po chrbte zimomriavky. Azda len zázrakom sa táto dopravná nehoda neskončila tragicky. Video zrazenej ženy stojacej pri priechode pre chodcov rozhodne nie je pre deti a slabšie povahy.

Dopravní policajti Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave boli v piatok 7. októbra krátko pred 17.30 hod vyslaní na križovatku ulíc Košická – Prievozská, kde došlo k dopravnej nehode medzi 40-ročným vodičom jazdiacim na vozidle zn. BMW a chodcom.

Zdroj: FB polícia SR

Pri kontrole vodiča, ktorý narazil do chodkyne bol dychovou skúškou zistený alkohol s výsledkom 0,60 mg/l, čo predstavuje 1,25 promile. Pri zrážke chodkyňa utrpela zranenie, ktoré si vyžiadalo jej prevoz do nemocnice. Okolnosti dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články