-7.9 C
Nitra
streda, 8 februára, 2023

Covidoví papaláši Juraja Veverku

Neprekáža mi, ak má niekto životné podmienky, aby si užil dovolenku v exotike, čo mi však prekáža, ak svojim konaním doslova napľuje národu do tváre.

Áno, narážam na ministra zdravotníctva, pána Lengvarského, ktorý si užíva tieto dni dovolenku v Ománe. Za normálnych okolností by o nič nešlo, ale odstaviť krajinu od bežného života, zastrašovať ľudí nikdy nekončiacimi sa mutáciami, mať originálny nápad zakázať ľuďom stretávanie sa počas sviatkov, pokutovať ľudí počas Silvestra, lebo ktosi si vymyslel na hlavu padnutý zákaz vychádzania, toto je choré ako celá naša zapredaná vláda.

Covidoví papaláši Juraja Veverku
fotomontáž (via Juraj Veverka)

Položme si však otázku, ako majú vôbec ľudia brať túto vládu amatérov vážne, ak títo papaláši vodu kážu a víno pijú? Médiá už poslušne bubnujú na poplach, strašia vetami, že za dverami je Omikron tsunami a náš minister zdravotníctva si veselo dovolenkuje v raji.

Čomu máme vlastne veriť? Desivým predpovediam našich prominentným vedcov, virológov a prorokov, vetám, že pred smrteľnou vlnou Omikronu nás zachráni iba farmaceutický zázrak – Pfizer vakcína, alebo môžeme veriť tomu, že pandémia je skutočne nafúknutá bublina, keďže si naši vládni predstavitelia cestujú do zahraničia bez akýchkoľvek obáv?

Je skutočne drzé, voči všetkým občanom, voči zdravotníkom, podnikateľom, že v čase, kedy sa strašiak Matovič vyhráža ľuďom, že v januári budú zatvorení doma, nakoľko dátum kalendáru hlási príchod vlnobitia omikronu, odíde si minister zdravotníctva na dovolenku.

Ale presne takto vyzerajú kroky súčasnej koalície. Dovolenka v lete, dovolenka v zime a potom teatrálne nadpisy titulkov mainstreamových médií o preplnených nemocniciach.

A kto nesie zodpovednosť za tých mŕtvych, ktorým nebola z dôvodu amatérskych rozhodnutí vládnych predstaviteľov poskytnutá základná zdravotná starostlivosť a ich smrť znamená len čiarku v štatistike?

Kto nesie zodpovednosť za zdražovanie cien, za kolaps ekonomiky a likvidáciu podnikateľov?

Kto nesie zodpovednosť doslova za vyhodené stovky miliónov eur von oknom, ktoré boli použité na propagačné kampane, reklamy, lotérie a na účely, ktoré nezachránili možno ani jeden život, ale splácať tieto dlhy budú ešte naše vnúčatá?

Juraj Veverka, autor
Juraj Veverka

NIKTO..

Lebo jediný cieľ tohto Covid šialenstva je očkovať, očkovať a minúť vakcíny, ktoré boli súčasťou biznis dohody a to všetko zahalené klamstvom, že akási vakcína je sloboda a jediná cesta k životu, aký si pamätáme.

Jediná otázka, ktorú by si mal každý z nás položiť je: „Dokedy to chceme ešte tolerovať? „

text: Juraj Veverka

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články