23.7 C
Nitra
pondelok, 25 septembra, 2023

Chudli ste aj počas pandémie: takto dopadla JARNÁ PREMENA

Štrnásty ročník súťaže JARNÁ PREMENA zaznamenal napriek pandemickým
opatreniam rekordnú účasť. Zaregistrovalo sa do nej 120 žien a 60 mužov, z
ktorých súťaž dokončilo 65 žien a 35 mužov.

Súťaž organizujú známi fitnes tréneri Július Karabinoš a Lenka Bóriková a je založená na transformácii postavy za cca 3 – 4 mesiace. Úspešní súťažiaci boli rozdelení do siedmich vekových kategórií u žien a piatich kategórií u mužov. Všetkých 36 finalistov bolo pozvaných na slávnostné vyhodnotenie do penziónu ARTIN, kde sa plný očakávania dozvedeli definitívne poradie, teda aj mená víťazov. To vnáša do súťaže ohromné napätie a priam neskutočné emócie.

Chudli ste aj počas pandémie: takto dopadla JARNÁ PREMENA

V jednotlivých kategóriách zvíťazili Dominika Adamčíková (Prievaly), Nikoleta Hricová (Čierne Kľačany), Dana Hallová (Cabaj-Čápor), Eva Belicová (Hostie), Eva Gajdošová, Sylvia Kostolániová (obe Zlaté Moravce), Denisa Melicháčová (Sliač), Jaroslav Sasák (Zlaté Moravce), Juraj Rosinský (Lužianky), Dušan Čapek (Dubňany, ČR), Stanislav Grnáč (Handlová) a Antonín Koňaŕík (Hluk, ČR).

Chudli ste aj počas pandémie: takto dopadla JARNÁ PREMENA

Absolútnymi víťazmi JP 2021 sa stali Nikoleta Hricová a Juraj Rosinský.

Chudli ste aj počas pandémie: takto dopadla JARNÁ PREMENA

Udelené boli tiež špeciálne ceny napríklad za najväčší hmotnostný úbytok, či PREMENU ROKA. TOP trénermi sa stali Monika Píteková a Stanislav Cebo. Okrem viacerých vecných cien všetci víťazi kategórií získavajú víkendový pobyt pre dve osoby na farme U barana Jana a absolútni víťazi tiež poznávací zájazd od CK KOGE.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články