20.4 C
Nitra
utorok, 6 júna, 2023

Chcete sa pobaviť? Nech sa páči, táto PARÓDIA na súčasnosť vás isto rozosmeje, a možno až k slzám (VIDEO)

Silvester je už za nami a mnohí sa počas neho pri televíznej obrazovke ani veľmi nebavili. Zábavné relácie z čias pred rokom 1989, ale aj pár rokov po ňom, sa totiž z našich televízií akosi postupne vytratili. Žiaľ, pretože takto nám zostáva iba sedieť pri TV, jesť a piť a – prepínať kanály, kde je čo-to k zábave. Filmy ale hovorený humor nahradiť nedokážu. Bratia Česi nám však opäť ukázali, že to ide.

Že sa Česi dokážu na Silvestra zabávať to vedia mnohí z nás, lebo naši humoristi akoby už zabudli ako diváka schuti rozosmiať. A pritom niet pochýb, že ich máme viacerých ozaj dobrých. Člen hnutia Republika Marek Kurta zverejnil na svojom facebookovom profile video, v ktorom si Česi spravili srandu aj z týchto mimoriadne ťažkých časoch. „V Čechách si ešte vedia robiť srandu z vlády. U nás som na žiadnom médiu nič podobné nevidel. Skvelá paródia na premiéra Fialu. Je tam všetko. Mrázik doma, minimálne tri svetre a hlavne jasné signály k porážke Ruska,“ napísal Marek Kurta v krátkom statuse.

Česká zábavná paródia na súčasnosť naozaj dobre zabaví. Zdroj: FB / Marek Kurta

Odhliadnuc od jeho slov je česká paródia na súčasnú situáciu skutočne zábavná. Žiaľ, mnohí sa na nej zasmejú až k slzám, ale to je smiech cez slzy. Veru, až sem to totiž naša vláda, ale ako sa ukazuje, aj tá česká, ba i tá z EÚ, dopracovali.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články