24.2 C
Nitra
pondelok, 5 júna, 2023

Bukovský v tom má jasno: Lockdown ani v prvých fázach „pandémie“ nemal žiadny vplyv na úmrtnosť. Jeho následky mali byť TRESTNÝM ČINOM!

Vlády takmer po celom svete, tej slovenskej nevynímajúc, sa rozhodli, že proti šíreniu koronavírusu budú bojovať aj zatváraním ľudí doma – lockdownami. Ako ale ukazujú niektoré štúdie a hovoria o tom i lekári a vedci, tento spôsob nie je práve najefektívnejší.

Šíri sa koronavírus? Treba ľudí pozatvárať doma! Vraj toto malo pomôcť. Tí neznalí veci tomu zrejme aj verili, lenže tí, ktorí tomu rozumejú hovoria opak. A aby to dokázali, vypracovali na to i štúdie. Doktor Igor Bukovský sa aj na základe nich prikláňa k teórii, že lockdown nezachránil žiadne životy. V statuse zároveň vysvetľuje, prečo je o tom presvedčený.

Bukovský v tom má jasno: Lockdown ani v prvých fázach „pandémie“ nemal žiadny vplyv na úmrtnosť. Jeho následky mali byť TRESTNÝM ČINOM!
Doktor Igor Bukovský varoval premiéra Eduarda Hegera, že v rozdelenej spoločnosti môže eskalovať napätie, ktoré povedie k násilnostiam. Zdroj: FB / Igor Bukovský

Lockdown zničil podnikanie, nádej a mnohým aj lepšiu budúcnosť

„Museli sme to vraj urobiť. Museli sme všetko zatvoriť. Obchody, školy, kiná, divadlá, športoviská, služby, hotely, pohreby, svadby, hranice… Lockdown!! A potom ďalší Lockdown! Blázni mali orgie a slušní ľudia poslúchli. Nemali,“ píše v úvode Bukovský, ktorý vraj od marca a apríla 2020 varoval pred nezmyselnosťou a zničujúcim vplyvom tohto stredovekého prístupu k novej infekcii. „Povedal som, že Lockdown povedie ku „škodám na psychickom, vzťahovom a ekonomickom zdraví spoločnosti.“ Teraz to potvrdila veda! Najnovšia analýza vedcov z prestížnej Johns Hopkins University ukázala, že Lockdown ani v prvých fázach „pandémie“ (keď boli zľaknutí a poslúchali skoro všetci) nemal ŽIADNY VPLYV na úmrtnosť – znížil úmrtnosť o 0,2%. To je tak blízko NULE, že skutočne následky Lockdownu by mali byť TRESTNÝM ČINOM!“ konštatuje rázne lekár.

„Lockdown zničil podnikanie a živobytie mnohých ľudí ekonomiku, vzdelávanie, zdravotníctvo, medziľudské vzťahy, nádej a mnohým aj lepšiu budúcnosť. Ľudia začnite sa preberať z masovej hypnózy a psychózy. Čím skôr zastavíme ďalšiu deštrukciu spoločnosti a ekonomiky, tým menej budeme trpieť následkami,“ vyzýva Bukovský, ktorý na záver dodáva: „TOTO sa zrejme nedočítate ani v denníku SME ani denníku N ani v tzv. Aktualitách, a nebude to dokonca počuť ani v správach RTVS. Čítajte moju knihu Zmazaný/í a sledujte moje videá na tv.akv.sk. Prinesiem ďalšie informácie, povzbudenie a nádej!“ A doktor Igor Bukovský ešte prízvukuje: „Optimálne dávky a hladiny vitamínu D znižujú úmrtnosť o 40 – 90%.“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články