19.1 C
Nitra
streda, 10 augusta, 2022

Bloger Radovan Bránik: Pripomenul spoločnú fotku mafiánov a politikov

A pridal k nej tento štipľavý komentár:

Španielski policajti chytili poriadne veľkú rybu; Tomáš Rajecký sa zrejme o pár týždňov nedobrovoľne vráti na rodnú hrudu, obvinený spolu s Bödorom za korupciu Makóa. Mnohým ľuďom je dnes ešte o kúsok ťažšie, ako včera a keď sa Rajecký rozospieva, bude to nepochybne veľká zábava. Rajčák v čase neprítomnosti Kočnera rád prispieval niektorým novinárom a novinárkam na kvalitnú investigatívu, vďaka čomu zabudli zverejniť napríklad fotografiu Bodöra s Kováčikom na spoločnom obede v reštaurácii blízko budovy finančného riaditeľstva. To ešte v čase, keď akýkoľvek kontakt a známosť obaja popierali. Bude veselo.

Na ilustračnej fotografii zľava doprava: bývalý primátor Prešova Pavel Hagyari, a.k.a “kontroverzný politik a podnikateľ,” Tomáš Rajecký, Kočnerov kamoš, Juraj Ondrejčák alias Piťo, aktuálne vo výkone vysokého trestu. No a úplne vpravo neznámy náhodný okoloidúci, ktorý sa potkol a nechtiac vpadol do záberu ľuďom, s ktorými nikdy nemal nič spoločné a ani na tú dovolenku neleteli všetci spolu s medzipristátím v Prahe.

Bloger Radovan Bránik: Pripomenul spoločnú fotku mafiánov a politikov

Obvineného Tomáša R., ktorý mal podplácať bývalého šéfa Kriminálneho úradu finančnej správy (KÚFS) Ľudovíta M., mali zadržať v Španielsku. TASR to potvrdil jeho obhajca Adrián Kucek s tým, že ho o tom informovala rodina obvineného. Na zadržanie upozornil spravodajský portál TV Joj noviny.sk
      Na údajného člena skupiny tzv. piťovcov bol vydaný medzinárodný a európsky zatykač. Obvineniu z podplácania bývalého šéfa KÚFS Ľudovíta M. v súvislosti s ilegálnou výrobou a distribúciou cigariet čelí aj konkurzný právnik Zoroslav K.
      Zoroslav K. čelí aj ďalším obvineniam. Spolu s bývalým predsedom Okresného súdu Bratislava III Davidom L. a bývalou podpredsedníčkou NS SR Jarmilou U. ho zadržali vlani v októbri v rámci akcie Víchrica. Jarmilu U. a Davida L. obvinili zo zločinu prijímania úplatku. Zoroslav K. je obvinený zo zločinu zasahovania do nezávislosti súdu. Od marca čelí aj obvineniu z poskytnutia úplatku bývalému riaditeľovi Slovenskej informačnej služby (SIS) Vladimírovi P. a exnámestníkovi SIS Borisovi B., aby ho nesledovali.

Bloger Radovan Bránik: Pripomenul spoločnú fotku mafiánov a politikov

Zdroj: TASR/FB RB

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články