8.7 C
Nitra
nedeľa, 4 decembra, 2022

Blaha: Nie, vakcína nie je sloboda. To ma fakt idete za toto upaľovať? (VIDEO)

Polícia na Slovensku si zriadila na Facebooku špeciálny profil pod názvom „Hoaxy a podvody“, na ktorom zverejňuje akože hoaxy a podvody, ktoré sa šíria po sociálnej sieti. Zabudla však na jednu skupinu ľudí, ktorí ich šíria už pomerne dlho – slovenských vládnych politikov. A práve na nich poukazuje Ľuboš Blaha.

Od začiatku pandémie COVID-19, ale i boja proti nej, či už nosením rúšok alebo očkovaniu, sa cez našich vládnych politikov a rozličných jej „odborníkov“ šíria informácie, ktoré sa najskôr prezentujú ako pravda, no neskôr sa ukáže, že to boli vlastne hoaxy. O nich ale policajný profil neinformuje. Podujal sa na to až teraz podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha, ktorý vo videu poukazuje na niektoré hoaxy z oficiálnych miest týkajúcich sa očkovania proti COVID-19.

Vakcína nie je sloboda a tretiu vlnu tu máme kvôli našej vláde

Ľubošovi Blahovi už Facebook jedno video zmazal, lenže, ako píše v úvode krátkeho statusu smerák, jeho to nezastaví. „Krivo ma obvinili z toho, že šírim hoaxy o očkovaní. A upálili ma bez toho, aby som sa mohol brániť,“ uvádza v úvode Blaha, ktorému to vraj pripomenulo česko-slovenský film z detstva, z ktorého mal vždy hrôzu – Kladivo na čarodejnice. „Presne to dnes robia – upaľujú ľudí s iným názorom. Liberálna inkvizícia. V tomto videu všetky svoje tvrdenia podkladám vedeckými zdrojmi. Jasne dokazujem, že povinné očkovanie je zločin! Tak čo – zmažete ma zase? A upálite aj všetkých vedcov, na ktorých sa odvolávam?“ uzatvára svoj krátky status Ľuboš Blaha. „Áno, možno ma novodobí inkvizítori opäť zmažú, ale tým len dokážu, že sa boja pravdy a diskusie,“ hovorí v úvode videa Blaha, ktorý začína tvrdením, že „vakcína nie je sloboda“. Podľa neho na to, aby sme toto vedeli sa stačí iba pozrieť okolo seba.

Očkovanie nechráni pred šírením! Nefunguje to! Odkazuje Blaha koalícii a jej „odborníkom“

„Čaputová klamala. Nie, vakcína nie je sloboda. To ma fakt idete za toto upaľovať?“ pýta sa Blaha, podľa ktorého k tretej vlne pandémie významne prispeli zaočkovaní ľudia. A vzápätí ukazuje na malom pokuse, a vysvetľuje na štúdii, na ktorú sa odvolávala aj televízia TA3, že mutácia Delta je vraj až trojnásobne nákazlivejšia. „Kým v druhej vlne sedel superšíriteľ vírusu doma v karanténe a chodil sa testovať, dnes zaočkovaný, ktorý je tiež šíriteľom, nemusí kvôli iracionálnym a segregačným vládnym rozhodnutiam. „A preto tvrdím, že tretiu vlnu tu máme kvôli vláde. Povedzte mi, čím je to nepravda? Za toto mi zmazali video?“ pokladá Blaha ďalšie otázky. Tretím okruhom je, že vakcína má vedľajšie účinky. „Tvrdil som, že vakcína spôsobuje srdcové zápaly. Ale to predsa priznáva na svojej oficiálnej stránke ŠÚKL. Medzi hlásenými vedľajšími účinkami nájdeme aj infarkt, trombózu, embóliu, kolaps a iné?“ hovorí Blaha.

Blaha je ako vlčiak. Pred pár dňami mu zmazali VIDEO, a už je tu ďalšie. A na rovnakú tému!

Nemocnice kolabujú kvôli tomu, že v nich chýba zdravotnícky personál

„Ku dnešnému dňu evidujeme spolu sedem úmrtí v kauzálnej súvislosti s očkovaním,“ cituje Blaha zo stránky ŠÚKL a dodáva, že teda je pravda, že jedným z vedľajších účinkov môže byť aj smrť. „Tvrdil som, že na svete mohlo dôjsť k tisícom úmrtí po vakcíne. Ale vraj to je hoax, tak teda rátajme. Na Slovensku je to sedem prípadov, pričom zaočkovaných máme zhruba dva a pol milióna ľudí, čo vychádza 2,8 mŕtveho človeka na milión. Vo svete je zaočkovaných 3,3 miliardy ľudí. Ak ekstrapolujeme slovenský prípad, tak jednoduchou matematikou dôjdeme k tomu, že moje tvrdenie, že z vakcinácie na COVID-19 zomrelo tisíce ľudí je pravdivé, lebo to vychádza skoro 10-tisíc ľudí,“ vysvetľuje podpredseda Smeru-SD. „Prosím upáľte ma, ale v čom jej toto hoax?“ opäť sa pýta Blaha, podľa ktorého ak hrozí, že z vakcíny môže niekto zomrieť, nech je to akokoľvek málo pravdepodobné, má štát právo zaviesť povinné očkovanie a tým pádom odsúdiť na smrť nevinných a zdravých ľudí? Som presvedčený, že nie. To preto ma treba mazať a upaľovať?“ kladie ďalšiu otázku smerujúcu na jeho osobu Blaha.

Robert FICO: Očkovaniu neverím, veď počúvajte, čo hovorí šéf Pfizeru (rozhovor)

Podľa Blahu nie je pravda, že nemocnice kolabujú kvôli neočkovaným. „Nemocnice kolabujú kvôli tomu, že v nich chýba zdravotnícky personál. A to je jednoznačne chyba vlády. A áno, či sa to niekomu páči alebo nie, prezidentka Čaputová šírila zjavné klamstvo, že nemocnice sú na 3. vlnu pripravené lepšie ako na druhú. Ale jasné, radšej než priznať, že klamala prezidentka, treba vymazať Blahovo video,“ hovorí pohoršene podpredseda Smeru-SD. To, že vyššia preočkovanosť populácie zákonite pomáha nie je podľa Blahu pravda, a štatistiky ohľadom očkovania treba brať s veľkou rezervou, na čo vraj upozornil aj ďalší podpredseda smerákov, Erik Kaliňák. „Je celkom zjavné, že faktorov ovplyvňujúcich nárast nakazených je viacero a nemožno všetko hádzať na očkovanie. Vo svojom zmazanom videu vraj poukázal na to, že v krajinách, kde majú vyššiu preočkovanosť ako u nás, evidujú aj vyššie počty úmrtí. „Vychádzal som zo štatistiky Európskej komisie, ktorú uverejnili na svojej stránke 23. novembra. Ak ona šíri hoaxy nech sa páči, vymažte ju, upáľte ju, zničte celý Brusel, ale nehovorte, že klamem, lebo som používal ich čísla,“ bráni sa Blaha.

Blaha opäť potupil Matoviča: Na čele koalície máme plagiátora, podvodníka a úplného magora (VIDEO)

Dnes vidíme, že vznikajú nové mutácie, nie je to kvôli očkovaniu?

Blaha: Nie, vakcína nie je sloboda. To ma fakt idete za toto upaľovať? (VIDEO)
Vyjadrenie doktora Jána Lakotu je viac ako veľavravné. Zdroj: screenshot video

„Nie je pravda, že vďaka vakcíne porazíme vírus. Vakcína na vírus nefunguje, naopak, môže vyvolávať nové mutácie, a teda pandémie predlžovať. O tejto hypotéze sa vedú vedecké diskusie, a ja som sa odvolal na významné kapacity v oblasti epidemiológie a virológie,“ konštatuje smerák a spomína mená vedeckých kapacít, na ktoré sa odvolal. Podľa francúzskeho vedca profesora Luca Montagniera, nositeľa Nobelovej ceny za medicínu COVID-19 nezomrie keď sa stretne s protilátkami vyprodukovanými vakcínou. Naopak, nájde iné riešenie, ktoré je to, že zmutuje. Potvrdzovať Francúzovu teóriu má aj vyjadrenie nášho uznávaného onkológa doktora Jána Lakotu. „Takto fungujú štúdie. Jedny tvrdia to, iné zase ono. Takto funguje veda. Nemôžeme jednu štúdiu, ktorá sa nám nepáči len tak zmazať. Dnes vidíme, že vznikajú nové mutácie a tak sa celkom logicky pýtame: Nie je to kvôli očkovaniu?“ pokračuje Blaha v kladení otázok. V prípade mladých ľudí sú podľa Blahu riziká COVIDU-19 nižšie ako riziká vakcinácie.

Veľmi smutný príbeh z trenčianskej nemocnice. Diskutujúci pridali svoje desivé skúsenosti. TOTO je slovenská realita!

„Vyčítali mi, že je to hoax. Ale veď pre Boh, nemôžete nazvať hoaxom vedeckú štúdiu, ktorá prichádza s iným záverom ako sa vám páči. O tom je veda, že vedci skúmajú, diskutujú a hľadajú pravdu. Keď som ja poukazoval na to, čo sa píše ide, tak ste ma takmer upálili hoci to bola pravda. Takto ale nemôže fungovať, takto fungovala inkvizícia keď upaľovala bosorky. Takto nemôže fungovať demokracia v 21. storočí,“ bráni sa smerák. Povinné očkovanie detských chorôb nie je podľa Blahu to isté ako povinné očkovanie proti COVID-19. „Už aj vystúpenie proti povinnému očkovaniu je zakázané? Prepáčte, ale detské choroby nie sú vírusy a účinnosť vakcín je stopercentná. Vedľajšie účinky sú minimálne a na rozdiel od Covidu z detských vakcín nemáme sedem úmrtí za necelý rok. Nehovoriac o tom, že vakcíny na detské choroby sú tu už desaťročia. Jednoducho nemôžeme si byť istí, aké budú dlhodobé následky. A to nehovorím ja, ale najznámejší obhajca vakcín na Slovensku doktor Krčméry,“ prízvukuje Ľuboš Blaha, podľa ktorého majú ľudia právo na opatrnosť a zvažovať svoje zdravotné riziká. Majú právo na slobodu! „Nie som proti očkovaniu, ide o zdravie, ide o život a vy nie ste vlastníctvom štátu aby vás štát nútil do medicínskych zákrokov. Je to váš život, vaša sloboda!“ zakončil svoje video Ľuboš Blaha.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články