2 C
Nitra
utorok, 28 marca, 2023

Blaha bol opäť riadne „štipľavý“: Čaputová, Heger, Naď, Korčok a Šimečka. Cez nich chcú Američania ovládnuť slovenskú politickú scénu!

Na slovenskej politickej scéne, ale nielen na nej, to poriadne vrie. A to preto, že niektorí politici sa dokonca odvažujú vysloviť svoj vlastný názor. Tak, ako Richard Sulík na platbu Rusku v rubľoch. A to nemal robiť, pretože sa do neho pustili aj jeho vlastní spolustraníci. Prirodzene, spolu s niektorými „kamošmi“ z koalície.

Slovensko je v súčasnosti rozdelené ako už dávno nie. Také nebolo dokonca ani za koronakrízy a očkovacieho šialenstva. A dôvod? Tých je niekoľko. Ukrajina, Rusko, zdražovanie, náhubkový zákon… Môžete si vybrať. A v tom všetkom sa cíti ako ryba vo vode známy kritik súčasnej koalície, podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha, ktorý sa v kritickom statuse opäť poriadne „odviazal“. Podľa neho sa dokonca v OĽaNO a SaS schyľuje k americkému prevratu!

Kritiku od Blahu schytala prezidentka aj premiér

„V čase, kedy Slovensko kolabuje kvôli šialenej vlne zdražovania, sa neborák Heger vybral na výlet do Kyjeva. Spraviť si fotečku s Ursulou a Volodymorom. Lebo to fakt Slovensko vytrhne z biedy,“ píše hneď v úvode Blaha a dodáva, že namiesto toho, aby od rána do večera ako premiér pomáhal Slovákom, on si rieši svoj komplex z toho, že ho minule manželka za Volodymyrom nepustila. „No jasné, Edo, teraz si už chlap, pekne sa Von der Leyenovej skry pod sukňu a poplačkaj si Zelenskému na ramene – odkývni mu každú hlúposť, ktorú povie a budeš v médiách za hrdinu. A keď pôjde okolo batalión Azov, nezabudni hajlovať a vrieskať Sláva Ukrajine, vraj to tak chlapci majú radi. Neboj, nezavrú ťa – používať nacistické banderovské pozdravy je dnes v  móde,“ konštatuje sarkasticky podpredseda smerákov.

Blaha: je iróniou, že človek, ktorý svojich oponentov označuje za „opice“ a „dezolátov“, najnovšie vyplakáva, že je označovaný za vlastizradcu

„Povedzte mi, ktorý premiér by v takejto hroznej sociálnej situácii, v akej sa Slovensko nachádza, odišiel do cudziny absolvovať divadelné predstavenie miestneho herca?“ pýta sa Blaha, podľa ktorého každý, vrátane predsedníčky Európskej komisie, vie, že aj erárny dáždnik bude v Kyjeve užitočnejší ako náš premiér Edo. „Prečo sa tam trepe? Ja vám to poviem – pretože tak znel pokyn z ambasády. Už nemám najmenších pochýb o tom, že slovenskú vládu ovládajú Američania – iné vysvetlenie neexistuje. Čaputová s Naďom na mňa môžu poslať aj tisíc žalôb, ale Slováci vedia, komu slúžia,“ prízvukuje náš najznámejší revolucionár a burič. „Pokyny sú jasné: Po prvé, americké základne. Splnené, nasilu to pretlačili. Po druhé, posielať zbrane na Ukrajinu, aby sme USA pomáhali viesť ich proxy vojnu na Ukrajine. Takisto splnené,“ dodáva Blaha.

„A komu se to nelíbí, ať nám pr*el políbí!“ Blaha zdôvodňuje bilboardy, Naď smerácku akciu komentuje tiež

Ľudia na Slovensku nie sú hlúpi. Nedajú sa opiť rožkom

„Dokonca sa uvažuje, že na Ukrajinu pošleme našu húfnicu Zuzanu. Ak majú na mysli tú z Prezidentského paláca, prosím, neváhajte – už dávno tam mala byť. Po tretie, kritici musia byť odstránení, opozícia zlikvidovaná a na čelo štátu sa musia dostať tí najoddanejší americkí prisluhovači – Naď a Korčok. Čaputovú teraz neriešme, tú už si dosadili skôr,“ pokračuje vo svojej teórii Blaha, podľa ktorého sa v OĽaNO a SaS-ke sa schyľuje k prevratu. „Matovič má na krku Sputnik, Sulík najnovšie chce platiť za plyn v rubľoch. Obaja musia byť politicky nahradení. Tak znie pokyn z USA. OĽaNO prevezme Naď a jeho euroatlantické krídlo. Prípadne Heger. Ten je takisto ich, len mu je blbé povedať to Igorovi. Predsa len – Judáš v kresťanstve nemá dobré meno,“ opisuje smerák svoju teóriu smerom k OĽaNO, no naprázdno neobišli ani liberáli. „V SaS-ke už nakladajú Sulíkovi jeho vlastní, vyzývajú ho, aby držal ústa a plánujú ho nahradiť Korčokom. Klus už svojho šéfa zapichol do chrbta – chystá sa stranícky puč.“

Blaha bol opäť riadne „štipľavý“: Čaputová, Heger, Naď, Korčok a Šimečka. Cez nich chcú Američania ovládnuť slovenskú politickú scénu!

Američania sa podľa Blahu spoliehajú aj na svojho hlavného trójskeho koňa, ktorým sú Progresívci. „Biháriovej sa zbavia, v minulosti kritizovala americkú vojnu v Iraku, takéto neisté kádre nepotrebujú. Nasadia mladého Šimečku, ktorý je síce jalový, nudný a neschopný, ale zobe z ruky Čaputovej a ambasáda teda bude mať PS-ku plne pod kontrolou,“ dotkol sa podpredseda Smeru-SD aj mimoparlamentných progresívcov. „Čaputová, Heger, Naď, Korčok a Šimečka. Cez nich chcú Američania ovládnuť slovenskú politickú scénu. Opozičné médiá vypli, ľuďom chcú vymývať mozgy cez svoju Markízu, SME a Denník N. Myslia si, že to bude stačiť,“ konštatuje ďalej Ľuboš Blaha, ktorý na samý záver dodáva: „Akosi však zabudli na to, že ľudia na Slovensku nie sú hlúpi. Nedajú sa opiť rožkom. Už nie. A nebudú umierať od hladu len preto, aby Američania mohli viesť svoje šialené vojny proti Rusku. Ľudia vlastizradcom nikdy neodpustia. Pamätajte. Nikdy…“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články