17 C
Nitra
sobota, 1 októbra, 2022

Belousovová: Zo všetkých strán na nás útočí zúrivá propaganda, politici, hlavne tí pri moci by si radi sprivatizovali aj pravdu a určovali, čo si máme myslieť

COVID-19 zmenil nielen Slovensko, ale aj celý svet. Vojna na Ukrajine zmenila nielen Slovensko, ale celú Európu a aj časť sveta. Zmenili však Slovensko a svet skutočne najmä iba tieto dve udalosti, alebo to bolo niečo iné, čo sa udialo ešte predtým?

Azda nikto nepochybuje o tom, že svet sa mení prakticky každý rok, najlepšie ale vidieť po desaťročiach či stáročiach. Učíme sa o tom v škole, prežívame na vlastnej koži. Čoho sa ešte dočkáme v najbližšom období? Otázka, ktorú si isto kladú mnohí z nás. Šéfka strany Národ a Spravodlivosť a expredsedníčka národniarov Anna Belousovová ponúka v statuse skutočne zaujímavé zamyslenie nad tým, v akej dobe teraz vlastne žijeme.

Je ťažké uchovať si zdravý rozum, je ťažké uchovať si slobodu

Podľa Anny Belousovovej žijeme v dobe, ktorej je čoraz ťažšie rozumieť. „Zo všetkých strán na nás útočí zúrivá propaganda, politici, hlavne tí pri moci by si radi sprivatizovali aj pravdu a určovali nám, čo si máme myslieť. A ak nebudeme, môžeme byť vypnutí nielen na internete, ale aj v živote. Trestné stíhania, väzenie, pokuty…“ píše hneď v úvode Belousovová a dodáva, že už to beží vo svete (Julian Assange) a „pokrok“ dorazil aj k nám. „Už sa to tu rozbieha. Je ťažké uchovať si zdravý rozum, je ťažké uchovať si slobodu. Slobodu myslenia, slobodu názorov, vnútornú slobodu vôbec. Záchranou a oporou sú FAKTY,“ prízvukuje expolitička.

Exnárodniarka Belousovová nekompromisne: „Záujmy Slovenska a jeho občanov sú pre túto vládnu koalíciu až na poslednom mieste!“

„Neodškriepiteľným faktom je, že keď sa 21.decembra 2021 v OSN hlasovalo o prijatí uznesenia o Boji proti glorifikácii nacizmu, neonacizmu a iným praktikám, ktoré prispievajú k podnecovaniu súčasných foriem rasovej diskriminácie, xenofóbie a iných foriem intolerancie, všetky štáty EÚ sa zdržali a USA a Ukrajina BOLI PROTI!!! Zdržalo sa aj Slovensko!!! Mňa by skutočne veľmi zaujímali dôvody PREČO!“ konštatuje rázne Belousovová ktorá predpokladá, inštrukcie na hlasovanie dostal náš zástupca v OSN od súčasnej vlády. „Tej istej vlády, ktorá chce podporovať zbraňami režim Zelenského v Ukrajine, ktorá bola PROTI protinacistickej rezolúcii OSN a oficiálne na najvyšších miestach rehabilitovala nacistov a ich kolaborantov,“ myslí si šéfka strany Národ a Spravodlivosť.

Belousovová jasne: Ak sa vláda bojí ľudu, to je demokracia. Ak sa ľud bojí vlády, to je tyrania

Vieme veľmi málo faktov o tom, čo sa dialo a deje na Ukrajine

„Celá Európa na čele s najväčšími „demokratmi“ sa zdraví pozdravom Sláva Ukrajine a vôbec im neprekáža, že to bol pozdrav ukrajinských nacistov. „Naša“ vláda riskuje bezpečnosť a životy vlastných občanov v mene koho a čoho?!?!?! V mene návratu nacizmu do Európy?!“ pokračuje nekompromisne Belousovová, ktorá začína mať silný dojem, že nacizmus po druhej svetovej vojne odišiel do USA preto, aby sa po mnohých rokoch odtiaľ vrátil znovu do Európy. „A začal tentokrát nie zo západu, ale z východu – na Ukrajine. A s podporou USA. Tu už nejde o fazuľky. Ide o nás všetkých a určite mi nikto nezabráni myslieť a utvárať si vlastné názory na základe faktov. Udalosti na Ukrajine sú tragické. Len treba znovu hovoriť pravdu a fakty,“ prízvukuje exnárodniarka.

Tieto tragické udalosti sa podľa Belousovocej nezačali ani včera ani pred mesiacom. „Začali sa Majdanom – štátnym prevratom, od čias ktorého sa začali k moci driapať neonacisti. A nemyslím tým len Pravý sektor a pod. Veď titul Národného hrdinu neudelili Benderovi nejakí pobehaji z Pravého sektora, ale prezident Ukrajiny!!! Do ukrajinskej armády sa tiež Pravý sektor nezačlenil sám,“ vysvetľuje. Anna Belousovová, ktorý na samý záver svojho zaujímavého statusu dodáva: „My vieme veľmi málo faktov o tom, čo sa dialo a deje na Ukrajine, čo bolo naplánované kým a kedy. Preto by sme sa my ako Slovensko mali opierať o fakty a mať v prvom rade na zreteli naše záujmy, záujmy našich občanov a ich bezpečnosť.“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články