13.1 C
Nitra
pondelok, 3 októbra, 2022

Becík tlieska maďarskej vláde za ich kroky: Takto má vyzerať práca vlády a politikov pre svoj národ!

Pamätáte si ešte čo sľuboval pred voľbami a krátko po nich Igor Matovič? Ako hádzal miliónmi, ktoré vraj ušetrí, keď sa nebude kradnúť a ako sa budú mať ľudia lepšie? A realita? Každý vie aká je, no taká, akú ju sľuboval, isto nie je.

Igor Matovič kedysi chodil medzi ľudí a doslova ich oblboval rečami, teraz, keď sa stal jedným z najneobľúbenejším politikom v celej novodobej histórii, sa už medzi „obyčajných“ ľudí neodváži, ba pre svoju bezpečnosť sa musí vyvážať v opancierovanom aute. Ako vníma súčasnú realitu Slovenska napísal v statuse starosta Dvorov nad Žitavou a poslanec nitrianskej župy Branislav Becík, ktorý patrí medzi veľkých kritikov súčasného režimu.

V našej krajine nám vládnu absolútni blázni a amatéri

Becík ako pomerne čerstvý člen strany Hlas-SD za kritikou najmä OĽaNO nechodí ďaleko. „Obyčajní ľudia“ v parlamente si užívajú srandičky – namiesto toho, aby vyšli do ulíc a zistili, ako dnes žijú naši ľudia!“ píše v úvode starosta Dvorov nad Žitavou a vzápätí pokladá nepríjemné otázky: „Kde sú teraz tí obyčajní ľudia, ktorí si krásne žijú z našich daní, na ktoré sa im všetci skladáme? Kde sú tie opatrenia a riešenia, aby sme tlmili infláciu? Ako chce vláda zabrániť enormnému nárastu cien potravín a energií?“ Podľa neho očividne nijako a zábavky v parlamente sú pre nich prednejšie, ako naši ľudia…

„Všetky okolité štáty hľadajú cestu a spôsob, ako uľahčovať každodenný život svojho národa. To, čo za ostatné mesiace predvádza maďarská vláda, nám len otvára oči, že sa to dá a že v našej krajine nám vládnu absolútni blázni a amatéri, ktorí nič iné nerobia, len odpútavajú pozornosť od svojich každodenných zlyhaní…,“ končí Branislav Becík svoj status a na samý záver dodáva: „Tlieskam maďarskej vláde. Takto má vyzerať práca vlády a politikov pre svoj národ.“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články