15.9 C
Nitra
utorok, 27 septembra, 2022

Babrák na tretiu. Nešťastný muž si vypil smolný kalich horkosti až do dna

Človeku sa nie raz stane, že do nového dňa vystúpi ľavou nohou a nalepí sa na neho smola. Istému mužovi sa však stalo to, čo by si zrejme nikdy nepomyslel.

Tak toto sa stane skutočne iba ozajstnému smoliarovi a babrákovi. Vodič, ktorý sa viezol v aute mal hneď trojnásobnú smolu. V stredu 26. januára ráno krátko pred pol šiestou sa mu stalo niečo, na čo určite do smrti nezabudne. O jeho prípade informuje v statuse Polícia Slovenskej republiky.

Príbeh trojnásobnej smoly musí vyrozprávať aj sudcovi

Babrák na tretiu. Nešťastný muž si vypil smolný kalich horkosti až do dna
Vodičovi „neborákovi“ policajti namerali v dychu 1,75 promile alkoholu. Zdroj: FB / Polícia BB kraj

„BABRÁK NA TRETIU,“ píše hneď v úvode polícia. A prečo? Nuž pre toto:

  • zhorelo mu auto
  • nafúkal
  • nikdy nemal vodičák

Policajti z Rimavskej Seči spozorovali v nočnej službe osobné auto, ktoré malo náhle zmeniť smer jazdy a zastať pri krajnici. „V aute sa nachádzal len vodič, ktorý vystúpil, pretože spod kapoty vychádzal dym. V momente, keď hliadka pri aute zastala, z prednej časti už šľahali plamene,“ pridáva polícia. Policajti teda rýclo privolali hasičov a miesto zabezpečili. „Vodiča podrobili kontrole, pri ktorej zistili, že šoféroval napriek tomu, že nie je držiteľom vodičského oprávnenia. A aby toho nebolo málo, nafúkal 1,75 promile!“ šokuje na konci statusu polícia. Vodič „neborák“ bol teda na mieste zadržaný a čelí obvineniu z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Navyše, tento priam neuveriteľný príbeh bude musieť vyrozprávať sudcovi…

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články