2 C
Nitra
utorok, 28 marca, 2023

Artur Bekmatov nielen k zadržaniu Fica: Nepodceňme jesenné komunálne voľby (video)

OBVINENIE ROBERTA FICA JE ĎALŠÍM DÔKAZOM UKRAJINIZÁCIE SLOVENSKA – NEPODCEŇME PRETO KOMUNÁLNE VOĽBY

„Padni, komu padni“ by malo platiť za každých okolností. Dnešná akcia NAKA sa však nápadne podobá na X akcií z uplynulých 2 rokov, ktoré nakoniec skončili pre spravodlivosť absolútnym fiaskom, a ktoré v nás posilnili presvedčenie, že NAKA je drasticky zneužívaná na politický boj.

Súčasná koalícia je na konci s dychom. Nestačí, že covid vystriedala vojna na Ukrajine. Sú nútení odpútavať pozornosť od skutočných každodenných problémov bežného Slováka aj takýmto zúfalým pokusom. Ak bude po voľbách 2024 Robert Fico pri kreovaní novej vlády rozdávať karty, tak vedzte, že to bolo najmä pre neschopnosť tejto vlády a zneužívanie polície na teatrálne zatýkanie hlava-nehlava.

Jesenné komunálne voľby nesmieme podceniť. Ak máte chuť pracovať pre svoj región a sú vám sympatické hodnoty hnutia Socialisti.sk, tak sa nám ozvite, vyzval na záver verejnosť.

Zdroj: Artur Bekmatov, fb

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články